Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 270

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27

Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych. Dzięki niemu możemy przechowywać informacje o klientach, zamówieniach i prowadzonych sprawach. Użyteczny moduł planowania zadań pozwala na planowanie spotkań, a także przypominać o terminach, itp. W ramach każdej sprawy możemy dodawać załączniki lub zdjęcia (np. skany dokumentów), prowadzić historię czynności związanych ze sprawą, a także prowadzić finanse danej sprawy. Asystent posiada również moduł książki korespondencji, który zintegrowany jest z poprzednimi modułami i automatycznie przydziela korespondencje pod określone sprawy (np. na podstawie sygnatury akt). Asystent Kancelaria Prawnicza to narzędzie dzięki któremu prowadzenie kancelarii jest prostsze i bezpieczniejsze. Przekonaj się o tym samemu – jest możliwy download Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 w wersji demonstracyjnej.

Pobierz zatem Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 i poznaj niektóre z wielu jego możliwości:

- funkcje planowania zadań oraz przypomnień np. o sprawach, spotkaniach,
- historia wizyt kontrahentów,
- prowadzenie finansów spraw,
- ewidencja korespondencji (dziennik korespondencyjny),
- pełna obsługa danych kontaktowych,
- dodawanie załączników i zdjęć do osób, kontrahentów,
- łatwe wyszukiwanie informacji,
- możliwość tworzenia dowolnie wielu grup wraz z przypisywaniem klientów do tych grup,
- możliwość instalacji i pracy programu z urządzeń przenośnych USB,
- wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode.

Podobne Zarządzanie firmą

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.

 • ILUO Biznes

  ILUO Biznes to profesjonalny program, którego zadanie polega na kompleksowym wsparciu działalności małych oraz średnich firm.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie