Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Inwentarz Żywy 2010

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: NAOMISOFT
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01.03.2010
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 327

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Asystent Inwentarz Żywy 2010

Wydany po polsku Asystent Inwentarz Żywy 2010 to program przeznaczony dla rolników. Jego głównym celem jest pomoc w prowadzeniu ewidencji bydła w gospodarstwie rolnym. Ten użyteczny program ma szereg możliwości rozszerzających zwykłe prowadzenie kartotek bydła.  Pozwala między innymi na takie czynności jak: dodawanie załączników i zdjęć do kartotek bydła, rejestrowanie wydajności mlecznej i wagowej, a także gromadzenie danych żywieniowych. Dodatkowo program oferuje możliwość prowadzenie historii leczenia bydła wraz z wymienieniem kosztów.

Jako że jest możliwy download Asystent Inwentarz Żywy 2010  w wersji demo, możesz sprawdzić samemu, jak program ułatwia życie. Dużym plusem jest możliwość planowania terminów oraz zadań. Asystenta Inwentarz Żywy można wykorzystać do planowania porodów, krycia i zasuszenia bydła. Zapisy harmonogramu można przedstawić w postaci blokowego diagramu.

Pbierz atem wersję testową Asystent Inwentarz Żywy 2010  i poznaj możliwości, wśród których są między innymi:
- kartoteki bydła,
- funkcje planowania np. porodów czy krycia bydła
- historia wizyt lekarskich
- prowadzenie finansów gospodarstwa
- ewidencja potomstwa bydła
- pełna obsługa danych kontaktowych kontrahentów
- łatwe wyszukiwanie w kartotekach
- możliwość tworzenia grup
- możliwość pracy programu z urządzeń przenośnych USB
- wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode.

Podobne Zarządzanie firmą

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • CRM Berberis Minima

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • FITasystent

  FITasystent to niezastąpiony program do kompleksowego zarządzania siłowniami, salonów urody, fitness klubów, salonów odnowy biologicznej oraz wszelkiego rodzaju innych kompleksów rekreacyjnych / typu spa.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Inwentarz Żywy 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie