Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent HRM 2011 11.9.15

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 191

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent HRM 2011 11.9.15

Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management). To świetna pomoc przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Program  ten pozwala na gromadzenie danych o osobach, które są pozyskiwane w procesie rekrutacji. Umożliwia on przechowywanie danych o kandydatach, dane o zleceniodawcach, a także prowadzenie zleconych projektów, planowanie zadań. Nie zabraknie historii kontaktów oraz dodawania do załączników. Przeznaczony jest głównie dla firm pośredniczących w zatrudnianiu pracowników.

Niektóre możliwości możesz poznać, wykonując download Asystent HRM 2011 11.9.15 w wersji testowej. Poznasz dzięki temu takie opcje jak:

- tworzenie kartotek osób, możliwość dodawania zdjęć oraz załączników,
- funkcje planowania spotkań, określanie etapu realizacji zadania,
- historia kontaktów z klientem oraz rekrutowaną osobą,
- prowadzenie finansów / poniesionych kosztów,
- pełna obsługa danych kontaktowych kontrahentów,
- łatwe wyszukiwanie w poszczególnych modułach,
- możliwość tworzenia dowolnie wielu grup,
- możliwość pracy programu z urządzeń przenośnych USB,
- wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode.

Pobierz zatem Asystent HRM 2011 11.9.15 w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak program może ułatwić Ci pracę.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • OKAY CRM

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent HRM 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie