Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent HRM 2011 11.9.15

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 190

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent HRM 2011 11.9.15

Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management). To świetna pomoc przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Program  ten pozwala na gromadzenie danych o osobach, które są pozyskiwane w procesie rekrutacji. Umożliwia on przechowywanie danych o kandydatach, dane o zleceniodawcach, a także prowadzenie zleconych projektów, planowanie zadań. Nie zabraknie historii kontaktów oraz dodawania do załączników. Przeznaczony jest głównie dla firm pośredniczących w zatrudnianiu pracowników.

Niektóre możliwości możesz poznać, wykonując download Asystent HRM 2011 11.9.15 w wersji testowej. Poznasz dzięki temu takie opcje jak:

- tworzenie kartotek osób, możliwość dodawania zdjęć oraz załączników,
- funkcje planowania spotkań, określanie etapu realizacji zadania,
- historia kontaktów z klientem oraz rekrutowaną osobą,
- prowadzenie finansów / poniesionych kosztów,
- pełna obsługa danych kontaktowych kontrahentów,
- łatwe wyszukiwanie w poszczególnych modułach,
- możliwość tworzenia dowolnie wielu grup,
- możliwość pracy programu z urządzeń przenośnych USB,
- wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode.

Pobierz zatem Asystent HRM 2011 11.9.15 w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak program może ułatwić Ci pracę.

Podobne Zarządzanie firmą

 • RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

  RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • Asystent Rejestr Umów

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Umów 2011 11.5.27 to program do zarządzania umowami zawartymi z różnymi podmiotami.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent HRM 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie