Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 340

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15

Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski  2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

Program pozwala na prowadzenie kartotek pacjentów, która zawiera historię ich wizyt oraz chorób, nadto pozwala na
planowania kolejnych wizyt itp. W module danych o pacjencie można dodawać różne użyteczne załączniki, (np. skany zdjęć z prześwietleń), wprowadzać diagnozę choroby, przedmiot badania oraz rozpoznanie kliniczne. Jeśli chcesz poznać możliwości programu, pobierz Asystent Gabinet Lekarski  2011 11.9.15 w wersji demonstracyjnej. Zobaczysz tu, jak wygląda między innymi:

- prowadzenie kartoteki pacjentów,
- prowadzenie historii wizyt pacjenta,
- obsługa załączników, dodawanie skanów itp.,
- jak łatwo wyszukiwać informacje w poszczególnych modułach,
- jak tworzyć dowolną ilość grup,
- możliwość instalacji i pracy programu z urządzeń przenośnych USB,

Program posiada wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode. W wersji Biznes współpraca ze znanymi bazami danych takimi jak: MySQL, MSSQL, Oracle, PostgreSQL.
Nim jednak nabędziesz pełną wersję, wykonaj download Asystent Gabinet Lekarski  2011 11.9.15 w wersji testowej i zobacz, jak ułatwi Ci pracę.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Kancelaria Prawnicza

  Wydany po polsku program Asystent Kancelaria Prawnicza 2011 11.5.27 to użyteczna aplikacja do prowadzenia Kancelarii radców prawnych.

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie