Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 336

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15

Dostępny po polsku program Asystent Gabinet Lekarski  2011 11.9.15 to użyteczna aplikacja dla lekarzy prowadzących własne gabinety.

Program pozwala na prowadzenie kartotek pacjentów, która zawiera historię ich wizyt oraz chorób, nadto pozwala na
planowania kolejnych wizyt itp. W module danych o pacjencie można dodawać różne użyteczne załączniki, (np. skany zdjęć z prześwietleń), wprowadzać diagnozę choroby, przedmiot badania oraz rozpoznanie kliniczne. Jeśli chcesz poznać możliwości programu, pobierz Asystent Gabinet Lekarski  2011 11.9.15 w wersji demonstracyjnej. Zobaczysz tu, jak wygląda między innymi:

- prowadzenie kartoteki pacjentów,
- prowadzenie historii wizyt pacjenta,
- obsługa załączników, dodawanie skanów itp.,
- jak łatwo wyszukiwać informacje w poszczególnych modułach,
- jak tworzyć dowolną ilość grup,
- możliwość instalacji i pracy programu z urządzeń przenośnych USB,

Program posiada wsparcie dla międzynarodowego kodowania znaków Unicode. W wersji Biznes współpraca ze znanymi bazami danych takimi jak: MySQL, MSSQL, Oracle, PostgreSQL.
Nim jednak nabędziesz pełną wersję, wykonaj download Asystent Gabinet Lekarski  2011 11.9.15 w wersji testowej i zobacz, jak ułatwi Ci pracę.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • System Berberis Minor

  System Berberis Minor to kompleksowe narzędzie do obsługi firmy – wypróbuj je za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Gabinet Lekarski 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie