Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Firma 2011 11.9.15

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 41.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 158

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Firma 2011 11.9.15

Asystent Firma 2011 to aplikacja ułatwiająca zarządzanie małą i średnią firmą, która zawiera w sobie, m.in. moduły sprzedaży, magazynu, ofert oraz wiele innych narzędzi niezbędnych przy prowadzeniu firmy. Program oferuje użytkownikom specjalny moduł Customer Relationship Management, który pozwala na zarządzanie danymi kontaktowymi i relacjami z klientem. Dzięki niemu osoba prowadząca firmę może cyfrowo rejestrować i kontrolować, m.in. książkę korespondencji, rejestry umów, czy też moduły sprzedaży oraz zamówień. Program umożliwia ponadto weryfikowanie numerów NIP, REGON, PESEL, adresów e-mail, a także kodów pocztowych oraz pozwala na katalogowanie wszelkich operacji z klientami.

Dane przechowywane w Asystent Firma 2011 są bezpieczne dzięki szyfrowaniu, a do tego jego użytkownicy mogą tworzyć dowolną liczbę baz danych w tym samym czasie. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce nie trzeba tracić czasu na przeszukiwanie wszystkich zakładek, wystarczy wpisać interesujący nas w danym momencie element, a program błyskawicznie spróbuje go znaleźć. Asystent Firma 2011 to propozycja przede wszystkim dla ludzi zajmujących się sprzedażą. Program jest dostępny w trzech wersjach – Pro, Biznes i Max, różniącymi się ceną oraz zakresem możliwości. 

Podobne Zarządzanie firmą

 • mBiuro Plus

  Oprogramowanie mBiuro Plus jest niezwykle przydatne w zarządzaniu sprzedażą oraz magazynem w firmie.

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

 • Modus ERP

  Bardzo funkcjonalny i wielozadaniowy program wspomagający zarządzanie zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem.

 • Project+

  Jeżeli szukasz darmowego programu, który umożliwia zarządzanie projektami w oparciu o najnowsze trendy metodyki Łańcucha Krytycznego, program Project+ jest opcją właśnie dla Ciebie.

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Firma 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie