Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent CRM 2011 11.9.15

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 272

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent CRM 2011 11.9.15

Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu. Dodatkowo program posiada zintegrowanego klienta poczty e-mail wraz z elektroniczną książka korespondencji. Nie brak też narzędzia do wysyłania mailingów (masowa korespondencja), itp.

Funkcje i Cechy:
- możliwość pracy w sieci i obsługa serwerów MySQL, PostgreSQL, FireBird, MSSQL, Oracle - lub praca na mapowanym/udostępnienie pliku w Windows,
- narzędzie do wysyłania korespondencji seryjnej,
- możliwość szyfrowania danych własnym kluczem (algorytm AES),
- możliwość przechowywania plików na zewnętrznym serwerze FTP,
- moduł zarządzania użytkownikami i uprawnieniami,
- możliwość obsługi wielu oddziałów firmy,
- możliwość tworzenia własnych tabel i tworzenie relacji pomiędzy nimi,
- wewnętrzny komunikator wraz archiwum,
- elektroniczna Książka Korespondencji.

Pobierz Asystent CRM w wersji testowej i zobacz, jak program może ułatwić Ci życie! 

Podobne Zarządzanie firmą

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • EuroFirma Mini Monitoring

  Euro Firma Mini Monitoring to aplikacja, która umożliwia dyskretne kontrolowanie działalności użytkowników na wybranych komputerach.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

 • EuroFaktura Start

  EuroFaktura Start to polski program, który w znacznym stopniu ułatwi zarządzanie w niemal każdym przedsiębiorstwie. Całość, pomimo ogromnej funkcjonalności nie powinna sprawić nikomu problemu w obsłudze.

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent CRM 2011 11.9.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie