Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NSEP - Ewidencja Pojazdów 2.5

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: N-Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2015
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 3

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NSEP - Ewidencja Pojazdów 2.5

Jeśli do prowadzenia własnej działalności gospodarczej wykorzystujesz samochód lub inny pojazd silnikowy to z pewnością powinieneś zainteresować się programem NSEP - Ewidencja Pojazdów. Ten bowiem stworzony został specjalnie z myślą o właścicielach firm, które rozliczają przebieg pojazdów nie ujętych w ewidencji środków trwałych przedsiębiorstwa, ale wykorzystywanych do jego prowadzenia. Całość jest całkowicie bezpłatna, co jest koleją, dość istotną zaletą.

NSEP - Ewidencja Pojazdów pozwala między innymi na ewidencjonowanie zarówno tras przejazdu, jak również faktur na zakup paliwa (benzyna, LPG, olej napędowy) i remont pojazdu. Warto dodać, że dane wprowadzane do programu mogą być eksportowane do programów Excel, World oraz w postaci plików HTML.

Do podstawowych zalet prezentowanej aplikacji należy zaliczyć:

- możliwość szybkiej korekty wprowadzonych błędnych danych,
- przejrzyste menu,
- możliwość wydruku ewidencji, dokumentów oraz statystyk,
- ewidencjonowanie wielu pojazdów również dla kilku użytkowników jednocześnie.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Clear-Pro

  Program, który zapewnia spójny i zintegrowany wgląd w strategiczne dane firmy.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • Meso CMMS

  Zaawansowany i inteligentny system wspierający utrzymanie ruchu oraz zarządzanie zarówno parkiem maszynowym, jak również pracownikami, magazynem itp.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NSEP - Ewidencja Pojazdów 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie