Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Modus ERP 2.2.8.563

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: RHO Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.09.2016
Data modyfikacji: 22.09.2016
Rozmiar: 36,4 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Modus ERP 2.2.8.563

Modus ERP to wielofunkcyjny i bardzo zaawansowany program przeznaczony do optymalizacji zarządzania zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem. Nie zabrakło możliwości śledzenia całej produkcji od momentu złożenia zamówienia, przez proces dystrybucji, aż po wydanie zamówienia klientowi.

Program Modus ERP odpowiada za optymalizację zasobów produkcji, kontrolę i poprawę produktywności, a także przegląd całej produkcji od momentu złożenia zamówienia do wydania gotowego produktu. Możliwe jest także planowanie transportu zamówienia na wyznaczonych trasach oraz przydzielanie konkretnych obowiązków i prac zarówno pracownikom, jak również maszynom. Idąc dalej tym tropem, program daje również możliwość rozliczania godzin prac według wcześniej ustalonych norm. 

Nie zabrakło także funkcji umożliwiających wystawianie rachunków, faktur, tworzenie analiz, raportów i zestawień etc. Warto również wspomnieć, że w skład całego systemu Modus ERP wchodzi między innymi moduł MRP odpowiedzialny za planowanie zapotrzebowania materiałowego, jak również EAM służący do utrzymania ruchu. Oprócz tego znajdziemy w nim też możliwość importowania wybranych kartek z pliku XLS, przeprowadzania wielowymiarowych analiz danych, przydzielania pracowników do grup akordowych oraz realizacji i rozliczania produkcji w ramach grupy.

Darmowa wersja programu posiada ograniczenia. Modus Free wymusza pracę z lokalną bazą (w podkatalogu /db), umożliwia tylko jedno połączenie do bazy, dostępny jest tylko jeden użytkownik (ADMIN ze wszystkimi uprawnieniami), program umożliwia pracę na 1 stanowisku i nie oferuje modułu CMMS.

Podobne Zarządzanie firmą

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • Asystent HRM

  Dostępny po polsku Asystent HRM 2011 11.9.15 to użyteczne narzędzie, przeznaczone do zarządzania zasobami ludzkimi – stąd też skrót HRM (Human Resource Management).

 • EuroFaktura Plus

  EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Modus ERP 2.2.8.563

dodał: ~Zadowolony , 22.09.2016

Długo szukałem aż trafiłem na ten program. Jestem pozytywnie zaskoczony funkcjonalnością. Ma wszystko co do produkcji potrzeba. Teraz bez zeszytów, exceli wiem co, gdzie, kto, na kiedy, jak, za ile. Właśnie o to mi chodziło.\n

dodał: ~Jan , 19.09.2016

Świetny program do zarządzania produkcją. Polecam. Mamy skomlikowaną produkcję a program sobie radzi bez problemu.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie