Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Modus ERP 2.2.8.563

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: RHO Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.09.2016
Data modyfikacji: 22.09.2016
Rozmiar: 36,4 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 14

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Modus ERP 2.2.8.563

Modus ERP to wielofunkcyjny i bardzo zaawansowany program przeznaczony do optymalizacji zarządzania zarówno niewielką firmą, jak również dużym i wielobranżowym przedsiębiorstwem. Nie zabrakło możliwości śledzenia całej produkcji od momentu złożenia zamówienia, przez proces dystrybucji, aż po wydanie zamówienia klientowi.

Program Modus ERP odpowiada za optymalizację zasobów produkcji, kontrolę i poprawę produktywności, a także przegląd całej produkcji od momentu złożenia zamówienia do wydania gotowego produktu. Możliwe jest także planowanie transportu zamówienia na wyznaczonych trasach oraz przydzielanie konkretnych obowiązków i prac zarówno pracownikom, jak również maszynom. Idąc dalej tym tropem, program daje również możliwość rozliczania godzin prac według wcześniej ustalonych norm. 

Nie zabrakło także funkcji umożliwiających wystawianie rachunków, faktur, tworzenie analiz, raportów i zestawień etc. Warto również wspomnieć, że w skład całego systemu Modus ERP wchodzi między innymi moduł MRP odpowiedzialny za planowanie zapotrzebowania materiałowego, jak również EAM służący do utrzymania ruchu. Oprócz tego znajdziemy w nim też możliwość importowania wybranych kartek z pliku XLS, przeprowadzania wielowymiarowych analiz danych, przydzielania pracowników do grup akordowych oraz realizacji i rozliczania produkcji w ramach grupy.

Darmowa wersja programu posiada ograniczenia. Modus Free wymusza pracę z lokalną bazą (w podkatalogu /db), umożliwia tylko jedno połączenie do bazy, dostępny jest tylko jeden użytkownik (ADMIN ze wszystkimi uprawnieniami), program umożliwia pracę na 1 stanowisku i nie oferuje modułu CMMS.

Podobne Zarządzanie firmą

 • Asystent Serwis i Reklamacje

  Asystent Serwis i Reklamacje w wersji 2014 to kolejny już z serii NAOMISOFT, polskojęzyczny program, który ułatwi znacznie ułatwi prowadzenie serwisu (niezależnie od jego profilu).

 • MENEDŻER POJAZDÓW PL+

  MENEDŻER POJAZDÓW PL+ to prosty w obsłudze program, który pomoże w zarządzaniu pojazdami w małych oraz średnich firmach.

 • CMMS Maszyna NG

  Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie.

 • Asystent CRM

  Dostępny po polsku Asystent CRM to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management), które zawieraj takie funkcje jak na przykład: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia grup i przypisywania do nich klientów; planowanie zadań i zlecanie ich innym użytkowników systemu.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Modus ERP 2.2.8.563

dodał: ~Zadowolony , 22.09.2016

Długo szukałem aż trafiłem na ten program. Jestem pozytywnie zaskoczony funkcjonalnością. Ma wszystko co do produkcji potrzeba. Teraz bez zeszytów, exceli wiem co, gdzie, kto, na kiedy, jak, za ile. Właśnie o to mi chodziło.\n

dodał: ~Jan , 19.09.2016

Świetny program do zarządzania produkcją. Polecam. Mamy skomlikowaną produkcję a program sobie radzi bez problemu.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie