Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EuroFaktura Plus 3.1

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: SoftProjekt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 13.7 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 79

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis EuroFaktura Plus 3.1

EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób. Poza darmowymi modułami Administracja, Sprzedaż oraz Raporty i Statystyki mamy tutaj także do czynienia z trialowymi wersjami modułów: CRM, Ofert, Magazyn, Inwentaryzacja, Zamówienia, Produkcja oraz Obsługa Drukarki Fiskalnej.

Wszystkie moduły możemy dokupić osobno i korzystać tylko z tych, które przydadzą się w naszej firmie. Całość jest dodatkowo w pełni konfigurowalna, co pozwoli dostosować program zarówno do osobistych preferencji użytkownika, jak i potrzeb danego działo. EuroFaktura Plus to system umożliwiający pracę tak z poziomu jednego stanowiska, jak i w sieci po zainstalowaniu na maszynie centralnej (nawet do kilkudziesięciu stanowisk rozsianych po różnych działach lub oddziałach, sklepach lub magazynach konkretnego przedsiębiorstwa).

Podobne Zarządzanie firmą

 • Madar 7

  Madar 7 to oprogramowanie ERP o bardzo dużych możliwościach. Może znacznie wspomóc pracę małych oraz średnich firm.

 • Terminarz Kontaktowy

  Terminarz Kontaktowy to fantastyczna aplikacja ułatwiająca nam gromadzenie danych dotyczących kontrahentów, terminów spotkań oraz wspomagająca zarządzanie kontaktami.

 • System SPA

  System Spa – Jest to aplikacja komputerowa zaprojektowana w celu usprawnienia obsługi salonów kosmetycznych, SPA, salonów piękności, solariów, klubów fitness oraz szkół tańca. Program daje możliwość zarządzania bazą klientów i pracowników jak również oferowanymi usługami.

 • Kalkulator Amortyzacji

  Kalkulator Amortyzacji to program umożliwiający szybkie i profesjonalne naliczanie amortyzacji według najpopularniejszych metod – liniowej oraz degresywnej.

 • RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy

  RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EuroFaktura Plus 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie