Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EuroFaktura Plus 3.1

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: SoftProjekt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 13.7 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 76

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis EuroFaktura Plus 3.1

EuroFaktura Plus to rozbudowana wersja darmowego programu EuroFaktura Start. Całość jest niezwykle pomocna przy zarządzaniu zarówno małą firmą, jak i dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, gdzie zatrudnionych jest często nawet kilkaset osób. Poza darmowymi modułami Administracja, Sprzedaż oraz Raporty i Statystyki mamy tutaj także do czynienia z trialowymi wersjami modułów: CRM, Ofert, Magazyn, Inwentaryzacja, Zamówienia, Produkcja oraz Obsługa Drukarki Fiskalnej.

Wszystkie moduły możemy dokupić osobno i korzystać tylko z tych, które przydadzą się w naszej firmie. Całość jest dodatkowo w pełni konfigurowalna, co pozwoli dostosować program zarówno do osobistych preferencji użytkownika, jak i potrzeb danego działo. EuroFaktura Plus to system umożliwiający pracę tak z poziomu jednego stanowiska, jak i w sieci po zainstalowaniu na maszynie centralnej (nawet do kilkudziesięciu stanowisk rozsianych po różnych działach lub oddziałach, sklepach lub magazynach konkretnego przedsiębiorstwa).

Podobne Zarządzanie firmą

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • Sizard

  Sizard jest programem, który przyda się w każdej firmie lub instytucji w której pracownicy pracują na zasadzie dyżurów. Oprogramowanie to znacznie ułatwia zarządzanie nimi.

 • mBiuro Plus Warsztat

  mBiuro Plus: Warsztat będzie pomocne każdej osobie, która zarządza warsztatem. Dzięki oferowanej funkcjonalności znacznie zwiększymy efektywność pracy.

 • drEryk

  drEryk to aplikacja przygotowana wspólnie przez programistów i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Ich współpraca zaowocowała programem, który powinna mieć u siebie każda placówka medyczna.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EuroFaktura Plus 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie