Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CMMS Maszyna NG 6.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: Neuron
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 9.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 0

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis CMMS Maszyna NG 6.2

Computerised Maintenance Management System, czyli w skrócie CMMS to specjalne systemy, które pomagają utrzymać ruch w danej firmie. Program CMMS Maszyna stworzony przez polską firmę Neuron pozwala użytkownikowi na sprawne zarządzanie parkiem maszyn w przedsiębiorstwie. System ten dostarcza możliwie największą ilość informacji na temat maszyn, ich wyposażenia do ustalonej grupy odbiorców, których zadaniem jest utrzymanie stałego ruchu na poszczególnych szczeblach firmy. Do głównych zadań aplikacji należy tworzenie i priorytetowanie harmonogramów różnego rodzaju czynności (okresowe oraz bieżące i prewencyjne) oraz gromadzenie całej historii awarii.

Dzięki tym danym w naszej firmie nigdy nie dojdzie do sytuacji całkowitego zatrzymania ruchu lub nawet jego spowolnienia. Warto dodać, że CMMS Maszyna to rozbudowany następca popularnego na rynku programu Okresowe Przeglądy Maszyn i doskonale sprawdza się przede wszystkim w dużych firmach. W wersji testowej mamy do czynienia z możliwością wykorzystania wszystkich opcji aplikacji jednakże tylko dla jednego stanowiska oraz z zablokowanym rejestrem maszyn.

Podobne Zarządzanie firmą

 • ZadaniaDoWykonania

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Potrzebujesz efektywnego narzędzia do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników? Oto ZadaniaDoWykonania to program dla Ciebie.

 • e-Audytor

  e-Audytor to zaawansowany zestaw narzędzi wspierających zarządzanie zasobami IT, który został przygotowany z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy szukają oszczędności w obszarze IT.

 • Meso CMMS

  Zaawansowany i inteligentny system wspierający utrzymanie ruchu oraz zarządzanie zarówno parkiem maszynowym, jak również pracownikami, magazynem itp.

 • EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+

  EWIDENCJA WYPOSAŻENIA PL+ to oprogramowanie polskiego producenta, które pomoże w zarządzaniu firmą, w której znajduje się sprzęt elektroniczny bądź komputerowy.

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CMMS Maszyna NG 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie