Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AuditPro 7.2

Kategoria: Zarządzanie firmą
Producent: truconneXion a.s.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.12.2014
Rozmiar: n/a
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 72

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AuditPro 7.2

AuditPro to aplikacja czeskiego producenta służąca przede wszystkim do zarządzania licencjami oraz ewidencjonowania różnego rodzaju zasobów komputerowych, które są w posiadaniu naszej firmy. Całość jest niezwykle rozbudowana, co pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb danego użytkownika. Mamy tutaj do czynienia między innymi z możliwością jednorazowego oraz cyklicznego sprawdzania oprogramowania, które zainstalowane zostało na wszystkich stanowiskach pracy pod kątem ważności licencji.

Warto dodać, że AuditPro posiada wbudowaną bazę darmowych programów, które mogą być wykorzystywane do użytku komercyjnego. Pozwala to na dokładne monitorowanie softu, bez konieczności manualnego sprawdzania licencji freeware. Aby w pełni korzystać z programu należy upewnić się, że na naszym komputerze zainstalowana jest baza danych Microsoft SQL Server lub bezpłatnej wersji SQL Server 2000 Desktop Engine. Aby móc pobrać plik instalacyjny, należy wcześniej bezpłatnie zarejestrować się w serwisie www producenta programu.

Podobne Zarządzanie firmą

 • CPK Skan

  Program CPK Skan Logisoftu to aplikacja umożliwiająca rejestrowanie i prowadzenie ewidencji czynności kierowców takich jak rozliczanie czasu pracy (dobowo, tygodniowo czy za przyjęty okres rozliczeniowy).

 • uplook

  uplook to jeden z najpopularniejszych polskich programów służących do zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 • Asystent Wyciągi Bankowe

  Asystent Wyciągi Bankowe 2011 to aplikacja umożliwiająca tworzenie kartoteki wyciągów bankowych z kont oraz ich przetwarzanie z plików CSV. Program pozwala na tworzenie zestawień uznań i obciążeń bankowych, współpracując z wyciągami z takich banków, jak Inteligo, Millennium, MBank, Dotpay, PKO BP oraz Alior Bank

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • Serwisant Standard

  Serwisant Standart 5.2.2 usprawni pracę serwisów kas fiskalnych we wszystkich czynnościach związanych z obsługą zleceń!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AuditPro 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie