Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WF-KaPeR 7.91

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: WA-PRO Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 06.05.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2072

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis WF-KaPeR 7.91

WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży.


WF-KaPeR dla Windows zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. Program pozwala także na obsługę wynagrodzeń oraz tworzenia deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego.

 


WF-KaPeR dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej na polskim rynku wersji DOS-owej programu, obecnej na rynku od kilku lat. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. 

 


WF-KaPeR - Podstawowe funkcje:
Kartoteki 
Odbiorców, dostawców, innych kontrahentów
Urzędów skarbowych z adresami i numerami kont bankowych
Pracowników 
Stawek podatkowych i ubezpieczeniowych
Deklaracje podatkowe
Obsługa nieograniczonej ilości podmiotów gospodarczych
Rozliczanie podatku VAT w obrocie krajowym, zagranicznym i wewnątrz UE. 
Wydruk deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-UE, VAT-UE/K, VAT-R, VAT-R/UE na formularzach lub na czystych kartkach.
Rozliczanie podatku dochodowego na zasadach ogólnych oraz zryczałtowanego podatku od przychodów ewidencjonowanych 
Przyporządkowanie do firmy dowolnej ilości właścicieli/wspólników i dowolny podział dochodu.
Możliwość uwzględniania udziałów zmiennych w czasie, a także dowolnej ilości spisów z natury.
Emisja własnych dokumentów księgowych: dowody wewnętrzne, przelewy bankowe, bankowe dowody wpłat gotówkowych do każdej deklaracji, kontrahenta lub pracownika. 
Sporządzanie deklaracji NIP-1, NIP-2, NIP-3 wraz z wszystkimi niezbędnymi załącznikami jak NIP/2A, NIP-B, NIP-C, NIP-D 
Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-40 wraz z załącznikami PIT-28A, PIT-28B, PIT/B, PIT/D, PIT/M, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/2K
Ewidencje księgowe
Możliwość dokonywania w jednym oknie wpisów do księgi z równoległym umieszczaniem zapisów w odpowiednich rejestrach zakupu i sprzedaży VAT, co znakomicie skraca czas potrzebny na zaksięgowanie dużej liczby dokumentów. 
Chronologiczne uporządkowanie wpisów - możliwość księgowania przed skompletowaniem wszystkich dokumentów. 
Sumowanie wpisów za dowolny okres z jednoczesnym porównaniem sum narastających od początku roku. 
Rejestry VAT 
Podatek VAT należny i naliczony - użytkownik ma możliwość zarówno określenia ilości rejestrów podatku VAT należnego i naliczonego, a także w każdym z rejestrów możliwość określenia powiązań danych w rejestrze z danymi w podstawowej księdze przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej.
Obsługa wynagrodzeń 
Kartoteka pracowników umożliwiająca również generowanie dokumentów rejestracyjnych dla ZUS. 
Możliwość tworzenia list płac. Program automatycznie wylicza zaliczki na podatek dochodowy oraz składki ZUS. 
Obsługa umów zlecenia i o dzieło. Dla umów trwających powyżej jednego miesiąca możliwe jest stworzenie harmonogramu zapłat, a na jego podstawie generowanie kolejnych rachunków. 
Rozliczenie podatku dochodowego pracowników (deklaracje PIT-4R, PIT11). 
Generowanie dokumentów rozliczeniowych dla ZUS. 
Przelewy do list płac oraz do umów zlecenia i o dzieło.
Ewidencje dodatkowe
Program umożliwia prowadzenie ewidencji nieograniczonej ilości środków trwałych zgodnie z obowiązującymi przepisami, automatyczne tworzenie planów amortyzacji, drukowanie tabel amortyzacyjnych za poszczególne miesiące oraz uzyskiwanie dodatkowych danych takich jak np.: ilość miesięcy, jaka pozostała do końca amortyzacji danego środka 
Ewidencja przebiegu nieograniczonej ilości pojazdów dla potrzeb obliczania kosztów eksploatacji. 
Słownik stałych tras i odległości pozwala na zautomatyzowanie i przyśpieszenie wypełniana i ewidencji przebiegu oraz pozwoli uniknąć błędów. Przedstawienie wyników obliczeń w formie tabeli daje możliwość optymalizacji własnych działań pod względem zaliczenia jak największej kwoty w koszty uzyskania przychodu.

 

Uwaga!
Pobrany instalator umożliwia pobieranie różnych produktów firmy WA-PRO. Po jego instalacji wyświetli się lista z dostępnymi aplikacjami do pobrania. Należy wybrać odpowiednią i postępować dalej zgodnie z instrukcjami.

 

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • KPiR Książka Przychodów i Rozchodów

  KPiR to specjalistyczny, ale jednocześnie prosty w obsłudze program służący do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WF-KaPeR 7.91Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie