Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WF-FaKir 7.91

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: WA-PRO Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 06.05.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 1638

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis WF-FaKir 7.91

WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych.

Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.


WF-FaKir to program przeznaczony do prowadzenia księgowości - umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie program umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny - użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w systemie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.

Aplikacja jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej, obecnej na polskim rynku od kilku lat, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. 

WF- FaKir - Podstawowe funkcje:
Ewidencja dokumentów 
rejestrowanie wszystkich typów dokumentów, w tym dokumentów walutowych i złożonych,
automatyzacja procesu rejestracji dokumentów poprzez zastosowanie formuł automatycznego dekretowania, 
możliwość rejestrowania i automatycznego rozliczania rozrachunków już na etapie rejestrowania dokumentów
przeglądanie i analiza dokumentów w dowolnych układach
możliwość tworzenia własnych klasyfikacji dokumentów lub zapisów
Rozrachunki 
automatyczne, półautomatyczne i ręczne rozliczanie lub kompensacja należności i zobowiązań, 
rozliczanie rozrachunków walutowych, wraz z automatycznym tworzeniem dokumentów różnic kursowych, 
automatyczne tworzenie dokumentów przelewu, wezwań do zapłaty, czy not odsetkowych oraz naliczanie odsetek,
Komplet zestawień umożliwiających pełną analizę stanu należności i zobowiązań, także w ujęciu historycznym i prognostycznym.
Księga główna 
szybkie i wygodne przeglądanie zapisów, obrotów i sald na kontach księgi głównej i ksiąg pomocniczych, 
generowanie kompletu wydruków urzędowych i statystycznych, w tym bilansu, rachunku wyników, dzienników księgowań i innych,
automatyczne zamykanie okresów i lat obrachunkowych wraz ze stosownymi przeksięgowaniami, przeszacowaniami i generowaniem bilansu otwarcia.
Ewidencja VAT 
powiązanie procesu dekretacji dokumentów z ewidencją VAT umożliwiające jednokrotne wprowadzanie informacji oraz kontrolę zgodności kont księgi głównej z rejestrami VAT,
możliwość tworzenia dowolnych zestawień w oparciu o rejestry VAT oraz automatyczne generowanie i drukowanie deklaracji VAT-7,
możliwość tworzenia dowolnej ilości własnych klasyfikacji zapisów w rejestrze VAT,
pełna obsługa dokumentów importowych i eksportowych oraz dotyczących transakcji wewnątrzwspólnotowych.
Elementy Controllingu
definiowanie, obsługa i rozliczanie centrów kosztowych (MPK) wraz z ich zaawansowaną analizą
planowanie rocznych i częściowych budżetów oraz kontrola ich realizacji
analiza wskaźnikowa – obsługa podstawowych wskaźników odpowiedzialnych za kondycję firmy (wskaźniki rentowności, płynności, aktywności, wydajności i wiele innych) wraz z możliwością śledzenia ich zmian w czasie
zaawansowane raportowanie, w tym integracja z narzędziami zewnętrznymi, takimi jak Crystal Raports oraz MS Excel (tabele przestawne)
wykorzystanie technologii OLAP oraz współpraca z generatorem raportów wielowymiarowych WF-Analizy. 

Uwaga!
Pobrany instalator umożliwia pobieranie różnych produktów firmy WA-PRO. Po jego instalacji wyświetli się lista z dostępnymi aplikacjami do pobrania. Należy wybrać odpowiednią i postępować dalej zgodnie z instrukcjami.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WF-FaKir 7.91Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie