Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VATowiec 3.88

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Piotr Kowaluk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.12.2010
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 9,38 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 698

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VATowiec 3.88

VATowiec 3.88 to – jak nazwa sugeruje – aplikacja przeznaczona dla osób, które płaca podatek VAT, a więc firm, biur czy przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, zawierając wiele użytecznych modułów. Mamy tu wsparcie dla różnych rodzajów działalności gospodarczej – VAT, FK, ryczałt, PKPiR, MP.  Dla każdego istnieje również prognoza wyników finansowych, czyli sprzedaży, kosztów  podatków. VATowiec 3.85 to również możliwość wystawiania faktur – brutto lub netto, obsługa wielowalutowości i faktur eksportowych.

Oczywiście program jest w całości po polsku, dlatego też nie jest potrzebna instrukcja do Vatowiec. Jeśli jednak ktoś chce, może zamówić jej wydania papierowe (koszt 40 PLN) bezpośrednio u producenta. Nie jest to jednak rzecz niezbędna, tym bardziej warto zapoznać się z tą aplikacją – posiada ona wiele użytecznych funkcji, jednak z braku miejsca wymieniamy tu tylko najważniejsze. Do już wspomnianych wypada dodać import kursów walut ze stron NBP, elastyczny system wyliczania płac, współpraca z formularzami IPS (PIT5, VAT2, VAT7), eksport danych do programu PŁATNIK, a także pilnowanie terminów rozliczeń z kontrahentami.

Dostępny całkowicie za darmo VATowiec 3.88 został wyposażony w opcję automatycznej archiwizacji danych oraz kontrolę nad indeksami. Możemy wszystkie dane zapisywać pod postacią plików graficznych, bądź dokumentów PDF. Aplikacja współpracuje także z drukarkami fiskalnymi. Czy można chcieć czegoś więcej od tego typu programu? Zdecydowanie nie. A to wszystko mieści ważący zaledwie 9 MB plik instalacyjny. Można go pobrać z naszej strony – wystarczy kliknąć na poniższy link. Polecamy go każdej firmie, tym bardziej, że działa na wielu stanowiskach.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Środki Trwałe

  Program Środki Trwałe polskiego producenta SILVERCODERS to niezwykle przydatne narzędzie, które ułatwi pracę w niemal każdej firmie. Przechowuje on informacje na temat przedmiotów, wliczając w to wszystkie środki trwałe i wartości niematerialne oraz prawne.

 • Subiekt GT

  Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VATowiec 3.88Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie