Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Umowy Flesz

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Polpress.pl
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 820

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Umowy Flesz

Umowy Flesz to program niezbędny w każdej firmie, w której wypisuje się umowy zlecenia i umowy o dzieło. Dzięki aplikacji Umowy Flesh wypisanie nowej umowy zajmuje kilka chwil. Tyle samo zajmie wczytanie starej umowy, wydrukowanie rachunku i inne czynności. W nowej wersji programu jest możliwość dowolnej modyfikacji umów o dzieło i zleceń. Oczywiście Umowy Flesz działa po polsku i jest dostosowany perfekcyjnie do polskiego prawa pracy. Przekonaj się jak prosto wystawiać ważne dokumenty przy pomocy programu Umowy Flesz – pobierz teraz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Umowy Flesz  nie jest na licencji freeware. Aplikacja Umowy Flesz za free dostępna jest tylko na licencji shareware. Oznacza to, że Umowy Flesz można wypróbować za darmo po czym, jeśli jesteś zadowolony z jego działania, zamówić wersję komercyjną.

Cena
Po zakupieniu klucza za cenę 146,4 PLN (cena zawiera 22% VAT) udostępnione zostaną wszystkie funkcje oraz zniknie napis DEMO. W cenę programu Umowy Flesz wliczony jest download aktualizacji oraz profesjonalna obsługa techniczna. Umowy Flesz możesz błyskawicznie kupić za pośrednictwem strony producenta polpress.pl. Oferowane są wygodne sposoby płatności, takie jak, PayPal, mTransfer czy karta kredytowa. Zanim kupisz, wypróbuj Umowy Flesz z menu pl.

Ściągnij Umowy Flesz za darmo. A może potrzebny ci program do umów, fakturowania lub księgowości? Zapraszamy do działu Firma, gdzie znajdziesz, to czego szukasz – najnowsze programy dla twojej firmy.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.

 • VATowiec

  VATowiec 3.88 to – jak nazwa sugeruje – aplikacja przeznaczona dla osób, które płaca podatek VAT, a więc firm, biur czy przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, zawierając wiele użytecznych modułów.

 • Środki Trwałe

  Program Środki Trwałe polskiego producenta SILVERCODERS to niezwykle przydatne narzędzie, które ułatwi pracę w niemal każdej firmie. Przechowuje on informacje na temat przedmiotów, wliczając w to wszystkie środki trwałe i wartości niematerialne oraz prawne.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Umowy FleszAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie