Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Umowy Flesz

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Polpress.pl
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 820

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Umowy Flesz

Umowy Flesz to program niezbędny w każdej firmie, w której wypisuje się umowy zlecenia i umowy o dzieło. Dzięki aplikacji Umowy Flesh wypisanie nowej umowy zajmuje kilka chwil. Tyle samo zajmie wczytanie starej umowy, wydrukowanie rachunku i inne czynności. W nowej wersji programu jest możliwość dowolnej modyfikacji umów o dzieło i zleceń. Oczywiście Umowy Flesz działa po polsku i jest dostosowany perfekcyjnie do polskiego prawa pracy. Przekonaj się jak prosto wystawiać ważne dokumenty przy pomocy programu Umowy Flesz – pobierz teraz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Umowy Flesz  nie jest na licencji freeware. Aplikacja Umowy Flesz za free dostępna jest tylko na licencji shareware. Oznacza to, że Umowy Flesz można wypróbować za darmo po czym, jeśli jesteś zadowolony z jego działania, zamówić wersję komercyjną.

Cena
Po zakupieniu klucza za cenę 146,4 PLN (cena zawiera 22% VAT) udostępnione zostaną wszystkie funkcje oraz zniknie napis DEMO. W cenę programu Umowy Flesz wliczony jest download aktualizacji oraz profesjonalna obsługa techniczna. Umowy Flesz możesz błyskawicznie kupić za pośrednictwem strony producenta polpress.pl. Oferowane są wygodne sposoby płatności, takie jak, PayPal, mTransfer czy karta kredytowa. Zanim kupisz, wypróbuj Umowy Flesz z menu pl.

Ściągnij Umowy Flesz za darmo. A może potrzebny ci program do umów, fakturowania lub księgowości? Zapraszamy do działu Firma, gdzie znajdziesz, to czego szukasz – najnowsze programy dla twojej firmy.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • Ala - księgowość uproszczona

  Ala - księgowość uproszczona to aplikacja, która z pewnością przyda się w każdej firmie. Jest to program do prowadzenie prostej księgowości.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • WF-KaPeR

  WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Umowy FleszAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie