Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Sage sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2011
Rozmiar: 98,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1908

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011

SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 to kompleksowy system do obsługi wszelkich aspektów księgowych firmy każdej wielkości. Cechuje go olbrzymia wszechstronność oraz elastyczność w przystosowaniu do potrzeb użytkownika. Mamy tu bilanse zamknięcia, wprowadzenie faktur, pełną obsługę rozliczeń VAT (zarówno przy handlu krajowy, jak i zagranicznym) i inne. Do tego mamy takie rzeczy jak możliwość wyboru roku obrachunkowego, obsługa transakcji wewnątrz-unijnych czy też ustalanie planu kont.

SYMFONIA Finanse i Księgowość nie jest aplikacją dostępną za darmo, można jednak przekonać się o jej możliwościach, pobierając wersję trial. Jej download pokaże wszystkie aspekty programu i pozwoli je przetestować w praktyce. Jedną z użyteczniejszych opcji jest możliwość definiowania własnych dokumentów, a także utworzenie własnych znaczników do wyróżniania określonych rzeczy (np. zapisów w rejestrach VAT czy też kontrahentów). Wersja demo pokaże też, jak prezentuje się prowadzenie bieżących, uwzględniających dane z bufora, rozrachunków z kontrahentami, pracownikami i urzędami, jak wygląda automatyczne generowanie deklaracji podatkowych (VAT 7, VAT 7K, VAT 7D, VAT UE, VAT UEK ), automatyczny bilans oraz rachunek zysków i strat obliczany w każdym momencie, a także wiele innych ciekawych rzeczy.

Pełną wersję systemu SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 można nabyć u autoryzowanych dilerów w całym kraju lub też zamówić u producenta. Koszt waha się od ilości stanowisk i zestawów, w jakich chcemy zakupić ten użyteczny system. Ale nim wydamy na niego jakiekolwiek pieniądze, możemy pobrać za darmo demo i zobaczyć, jak program sprawuje się w działaniu. Wystarczy tylko kliknąć w poniższy link, aby wykonać download programu SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 w wersji testowej.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • WF-KaPeR

  WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży.

 • Subiekt GT

  Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Ala - księgowość uproszczona

  Ala - księgowość uproszczona to aplikacja, która z pewnością przyda się w każdej firmie. Jest to program do prowadzenie prostej księgowości.

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie