Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RP Rozliczenie Płac 2.14 B

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.06.2014
Rozmiar: 118.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 92

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RP Rozliczenie Płac 2.14 B

RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Dzięki niemu będziemy mogli jeszcze skuteczniej zarządzać płacami oraz danymi naszych pracowników. Aplikacja pozwala między innymi na prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników, którzy zatrudnieni są na:
- umowę o pracę,
- zlecenie,
- umowę agencyjną,
- umowę o dzieło.

Całość automatycznie nalicza kwoty wynagrodzeń biorąc pod uwagę zasiłki oraz czas nieobecności, co znacznie oszczędza czas. Warto dodać, że RP Rozliczenie Płac współpracuje z popularnym programem Płatnik i obsługuje jednocześnie e-Deklaracje. Pozwala to na szybkie sporządzenie i wysyłanie drogą elektroniczną deklaracji podatkowych.

Do podstawowych funkcjonalności programu należą:

- kompleksowa obsługa e-Deklaracji,
- funkcja pozwalająca na prowadzenie kartoteki pracownika,
- opcja definiująca składniki wynagrodzeń,
- generator danych potrzebnych do deklaracji zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych,
- aktualna lista kodów ubezpieczeniowych,
- baza ponad 1500 różnych druków oraz formularzy,
- opcja umożliwiająca pracę sieciową. 

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Księga

  Księga to program skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów.

 • Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

  Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RP Rozliczenie Płac 2.14 BAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie