Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RP Rozliczenie Płac dla Windows 1.21.A

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.04.2011
Rozmiar: 31 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1086

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RP Rozliczenie Płac dla Windows 1.21.A

RP Rozliczenie Płac to program stworzony po to, by ułatwić przedsiębiorcom z sektora MSP obsługę kadr, zarządzanie danymi pracowników oraz płacami. Aplikacja przewiduje rozliczenia związane ze wszystkimi typami umów przewidzianych przez Ustawodawcę oraz zasiłkami. RP oferuje także pełną obsługę e-Deklaracji. Współpracuje z programem Płatnik.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Środki Trwałe

  Program Środki Trwałe polskiego producenta SILVERCODERS to niezwykle przydatne narzędzie, które ułatwi pracę w niemal każdej firmie. Przechowuje on informacje na temat przedmiotów, wliczając w to wszystkie środki trwałe i wartości niematerialne oraz prawne.

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RP Rozliczenie Płac dla Windows 1.21.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie