Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ramzes Ryczałt 13.50

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: RAMZES Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 255.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 91

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ramzes Ryczałt 13.50

Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Całość dostępna jest w języku polskim, a intuicyjne menu nie powinno sprawić problemu z obsługą nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Ramzes Ryczałt pozwala między innymi na szczegółowe prowadzenia księgowości dla firm, które rozliczają się z podatku dochodowego na tzw. ryczałt.

Mamy tutaj do czynienia z możliwością prowadzenia ewidencji przychodów równolegle dla różnych stawek oprocentowania (3, 5.5, 8.5, 17 oraz 20 procent). Nie zabrakło także funkcji prowadzenia rejestrów VAT oraz możliwości drukowania Ewidencji Przychodów (wzór Ministerstwa Finansów).

Pozostałe funkcjonalności prezentowanego programu to:

- rozliczanie kosztów eksploatacji pojazdów prywatnych, które używane są również w firmie,
- wykaz wszystkich polskich Urzedów Skarbowych wraz z ich dokładnymi adresami oraz numerami rachunków bankowych,
- możliwość ustawienia stałych wzorów dla rożnych zdarzeń gospodarczych,
- ścisła współpraca z pozostałymi modułami pakietu Ramzes.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • SYMFONIA Finanse i Księgowość

  SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 to kompleksowy system do obsługi wszelkich aspektów księgowych firmy każdej wielkości. Cechuje go olbrzymia wszechstronność oraz elastyczność w przystosowaniu do potrzeb użytkownika.

 • WF-FaKir

  WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ramzes Ryczałt 13.50Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie