Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ramzes PKPiR 13.50

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: RAMZES Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 255.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 105

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ramzes PKPiR 13.50

Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Niezwykle intuicyjne i co ważne, polskie menu z pewnością ułatwi obsługę nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Ramzes PKPiR służy przede wszystkim do prowadzenia księgowości uproszczonej. Warto dodać, że program daje możliwość pracy w sieci i obsługę kilku firm jednocześnie.

Do jego podstawowych funkcjonalności należą między innymi:

- prowadzenie ewidencji przychodów oraz rozchodów,
- prowadzenie rejestru VAT,
- możliwość zapamiętywania wzorów zdarzeń gospodarczych,
- ewidencja pojazdów z uwzględnieniem ich przebiegu oraz kosztów eksploatacji,
- wydruk księgi przychodów/rozchodów,
- generowanie oraz wydruk raportów dla księgi głównej, wyposażenia firmy, posiadanych pojazdów, przychodów, zestawienia rocznego.
Pomocna może okazać się także zaimplementowana lista wszystkich polskich Urzędów Skarbowych wraz z ich dokładnymi adresami oraz numerami rachunków bankowych.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Ala - księgowość uproszczona

  Ala - księgowość uproszczona to aplikacja, która z pewnością przyda się w każdej firmie. Jest to program do prowadzenie prostej księgowości.

 • WF-KaPeR

  WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży.

 • RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.

 • KPiR Książka Przychodów i Rozchodów

  KPiR to specjalistyczny, ale jednocześnie prosty w obsłudze program służący do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ramzes PKPiR 13.50Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie