Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2011

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: RAKS Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 97,91 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 734

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2011

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.

Wspomaga wszystkie obszary działalności biura rachunkowego dla dowolnej liczby klientów: ewidencję księgową, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, operacje kasowe i bankowe, rozrachunki, analizy finansowe i budżetowanie oraz kadry i płace. Umożliwia monitorowanie prac wykonywanych dla poszczególnych klientów biura  wspomagając sprawne zarządzanie biurem rachunkowym.
Specyfika pracy nowoczesnego biura rachunkowego polegająca na świadczeniu usług w zakresie księgowości, analiz finansowych, kadr i płac, wymaga w dobie rynkowej konkurencji i rosnących potrzeb Klientów, zastosowania elastycznego, funkcjonalnego i efektywnego kosztowo systemu informatycznego. Program wymiernie usprawnia pracę biura wprowadzając automatyzację procesów księgowych przy jednoczesnym wykorzystaniu instrumentów kontroli działań. Pozwala na skuteczne zarządzanie biurem dostarczając informacji o stanie finansów firmy oraz należnościach i zobowiązaniach klientów.
System powstał na bazie 16-letniego doświadczenia firmy RAKS w tworzeniu oprogramowania finansowo-księgowego. Z programów RAKS korzysta obecnie około 700 biur rachunkowych, w tym m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

System oferuje pełną gamę zintegrowanych modułów, zapewniających wsparcie w podstawowej działalności biura w zakresie:

 • prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych i ryczałtu
 • ewidencji i amortyzacji środków trwałych
 • kadr i płac
 • deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
 • analiz finansowych
 • kontroli i zarządzania pracą księgowych
 • RAKSSQL zawiera również moduły usprawniające zarządzanie współpracą z klientami i obsługą biura rachunkowego m.in w zakresie:
 • zarządzania relacjami z klientem (CRM)
 • prowadzenia terminarzy i spotkań
 • rejestracji zadań i operacji
 • monitoringu pracy wykonanej dla każdego klienta
 • obsługi fakturowania wykonanych usług
 • kontroli należności i zobowiązań.


Podobne Prowadzenie księgowości

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • KPiR Książka Przychodów i Rozchodów

  KPiR to specjalistyczny, ale jednocześnie prosty w obsłudze program służący do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RAKSSQL dla Biur Rachunkowych 2011

dodał: ~raksmistrz.pl , 12.10.2009

Polecam Raksa. Nie dlatego go polecam, że go sprzedajemy, ale dlatego go sprzedajemy, że możemy go spokojnie polecić. \nProgram jest bardzo dobrze sparametryzowany przez co niesamowicie elastyczny. posiada dużo możliwosci automatyki z której oczywiście uzytkownik może ale nie musi korzystać. Jest również olbrzymia ilość zabezpieczeń walidacyjnych (czyt. kontrolnych)które pilnuja uzytkownika przed typowymi błędami. Zabezpieczenia te również można powyłączać (choc odradzam). Do tego mozliwości adaptacyjne kartotek, filtracja pozycji, wydruków ile wlezie i wiele wiele innych... Wszelkie pytania można zadawać poprzez www.raksmistrz.pl pomożemy jak umiemy.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie