Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

++Przelewy 2008

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Mcsoftware
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3499

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ++Przelewy 2008

++Przelewy 2008 program przeznaczony do drukowania formularzy przelewów bankowych, w tym przelewów ZUS i podatkowych.

Program może drukować różne wzory wpłat i przelewów, drukować dane w kratkach lub z ich pominięciem. Program umożliwia szybkie wyszukiwanie i wgląd w bazę danych przelewów bankowych. Użytkownik może jednym kliknięciem wyselekcjonować interesujące go rekordy np. przelewy do ZUS z bieżącego roku. Aplikacja umożliwia podgląd i wydruk wszystkich formularzy przelewów zapisanych w bazie danych. Każdy z przelewów można zapisać w formacie PDF.

++Przelewy 2008 program przeznaczony do drukowania formularzy przelewów bankowych, w tym przelewów ZUS i podatkowych. Program może drukować różne wzory przelewów, drukować dane w kratkach lub z ich pominięciem. Możliwe jest także drukowanie pustych formularzy przelewów w celu ich ręcznego wypełnienia. Program ++Przelewy 2008 zawiera wbudowaną kartotekę kontrahentów i pracowników, dzięki którym możliwe jest szybkie wypełnianie formularzy. Z programu ++Przelewy 2008 korzystać mogą zaawansowani i początkujący użytkownicy komputerów. Interfejs graficzny został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik mógł zaraz po instalacji programu drukować pierwsze formularze. Program umożliwia szybkie wyszukiwanie i wgląd w bazę danych przelewów. Użytkownik może jednym kliknięciem wyselekcjonować interesujące go rekordy np. przelewy do ZUS z bieżącego roku. Aplikacja umożliwia podgląd i wydruk wszystkich formularzy przelewów zapisanych w bazie danych. Każdy z przelewów można zapisać w formacie PDF. Program charakteryzuje się bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi. Instalator zajmuje mniej niż 3 MB a po instalacji nie więcej niż 10 MB na dysku twardym i jest to kompletna, niezależna aplikacja.

Podstawowe funkcje i możliwości programu:
drukowanie przelewów/wpłat bankowych na czystych kartkach i gotowych formularzach,
drukowanie przelewów/wpłat ZUS na czystych kartkach i gotowych formularzach,
drukowanie przelewów/wpłat Podatkowych na czystych kartkach i gotowych formularzach,
kartoteka kontrahentów z wygodnymi sposobami wyszukiwania,
możliwość dostosowania wydruków do dowolnych gotowych formularzy,
zamiana nadawca-odbiorca (np. dla przelewów wysyłanych wraz z fakturą),
wygodna kartoteka wystawionych przelewów - pozwalająca w łatwy sposób powrócić do wystawionych wcześniej przelewów (np. w celu ich poprawy),
wbudowane funkcje sprawdzające poprawność numerów kont bankowych IBAN oraz numerów NIP, REGON, PESEL,
wbudowana baza kilkudziesięciu tysięcy kodów pocztowych (PNA),
podgląd wydruku z możliwością zapisu do formatu PDF,
możliwość pracy w sieci.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Kreator Pism

  Kreator Pism to świetna aplikacja przeznaczona dla każdego kto potrzebuje przygotować pismo urzędowe już podobne.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Środki Trwałe

  Program Środki Trwałe polskiego producenta SILVERCODERS to niezwykle przydatne narzędzie, które ułatwi pracę w niemal każdej firmie. Przechowuje on informacje na temat przedmiotów, wliczając w to wszystkie środki trwałe i wartości niematerialne oraz prawne.

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ++Przelewy 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie