Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

++Przelewy 2008

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Mcsoftware
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3492

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ++Przelewy 2008

++Przelewy 2008 program przeznaczony do drukowania formularzy przelewów bankowych, w tym przelewów ZUS i podatkowych.

Program może drukować różne wzory wpłat i przelewów, drukować dane w kratkach lub z ich pominięciem. Program umożliwia szybkie wyszukiwanie i wgląd w bazę danych przelewów bankowych. Użytkownik może jednym kliknięciem wyselekcjonować interesujące go rekordy np. przelewy do ZUS z bieżącego roku. Aplikacja umożliwia podgląd i wydruk wszystkich formularzy przelewów zapisanych w bazie danych. Każdy z przelewów można zapisać w formacie PDF.

++Przelewy 2008 program przeznaczony do drukowania formularzy przelewów bankowych, w tym przelewów ZUS i podatkowych. Program może drukować różne wzory przelewów, drukować dane w kratkach lub z ich pominięciem. Możliwe jest także drukowanie pustych formularzy przelewów w celu ich ręcznego wypełnienia. Program ++Przelewy 2008 zawiera wbudowaną kartotekę kontrahentów i pracowników, dzięki którym możliwe jest szybkie wypełnianie formularzy. Z programu ++Przelewy 2008 korzystać mogą zaawansowani i początkujący użytkownicy komputerów. Interfejs graficzny został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik mógł zaraz po instalacji programu drukować pierwsze formularze. Program umożliwia szybkie wyszukiwanie i wgląd w bazę danych przelewów. Użytkownik może jednym kliknięciem wyselekcjonować interesujące go rekordy np. przelewy do ZUS z bieżącego roku. Aplikacja umożliwia podgląd i wydruk wszystkich formularzy przelewów zapisanych w bazie danych. Każdy z przelewów można zapisać w formacie PDF. Program charakteryzuje się bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi. Instalator zajmuje mniej niż 3 MB a po instalacji nie więcej niż 10 MB na dysku twardym i jest to kompletna, niezależna aplikacja.

Podstawowe funkcje i możliwości programu:
drukowanie przelewów/wpłat bankowych na czystych kartkach i gotowych formularzach,
drukowanie przelewów/wpłat ZUS na czystych kartkach i gotowych formularzach,
drukowanie przelewów/wpłat Podatkowych na czystych kartkach i gotowych formularzach,
kartoteka kontrahentów z wygodnymi sposobami wyszukiwania,
możliwość dostosowania wydruków do dowolnych gotowych formularzy,
zamiana nadawca-odbiorca (np. dla przelewów wysyłanych wraz z fakturą),
wygodna kartoteka wystawionych przelewów - pozwalająca w łatwy sposób powrócić do wystawionych wcześniej przelewów (np. w celu ich poprawy),
wbudowane funkcje sprawdzające poprawność numerów kont bankowych IBAN oraz numerów NIP, REGON, PESEL,
wbudowana baza kilkudziesięciu tysięcy kodów pocztowych (PNA),
podgląd wydruku z możliwością zapisu do formatu PDF,
możliwość pracy w sieci.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

  Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ++Przelewy 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie