Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przelew 2.1.6.5

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: STREAM soft s.j.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Przelew 2.1.6.5

Samodzielny program umożliwiający ewidencję i wydruk lub nadruk formularzy polecenia przelewu, przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz dowodów wpłaty gotówkowej, w oparciu o bazę kontrahentów, osób i urzędów.


Jest w pełni dostosowany do, obowiązujących od stycznia 2001 roku, nowych wzorów druków i formatów kont. Posiada opcję automatycznego importu oraz ewidencjonowania przelewów i wpłat wystawianych w programach Aga , Ala i Ewa .

Umożliwia wydruk graficzny formularzy dla programów DOS-owych KOM, KKH i KKP firmy streamSOFT oraz innych programów eksportujących przelewy i wpłaty w formacie MULTICASH Bank Śląski.

Prowadzona przez program ewidencja wystawionych przelewów i wpłat, z możliwością szukania, filtrowania oraz definiowania wydruków, umożliwia wykonanie wielu zestawień i podsumowań.

Zgodne ze wzorcem, druki powinny posiadać odcinek w kolorze czerwonym lub żółtym, w celu ich dalszej elektronicznej obróbki (OCR). W programie Przelew istnieje możliwość wydruku przelewu z kolorowymi odcinkami.

Podstawowe funkcje programu:
 • Wydruk lub nadruk formularzy polecenia przelewu oraz wpłaty gotówkowej w kilku formatach, zgodnych z wzorami określonymi przez Związek Banków Polskich.
 • Elektroniczny eksport wystawionych przelewów do: MULTICASH Bank Śląski, MiniBank BZWBK S.A., Raiffeisen Bank i inne.
 • Ewidencja wystawionych przelewów z możliwością szukania, filtrowania oraz definiowania wydruków.
 • Prowadzenie słownika kontrahentów, osób i urzędów, z możliwością szukania, filtrowania oraz definiowania wydruków. Import bazy kontrahentów z programów DOS-owych firmy streamSOFT.
 • Słownik banków oraz kont nadawcy przelewów.
 • Wersja wielofirmowa.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.

 • Księga

  Księga to program skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów.

 • Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

  Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Przelew 2.1.6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie