Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Money Manager Ex 0.9.4.2

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: CodeLathe, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2009
Rozmiar: 3,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 982

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Money Manager Ex 0.9.4.2

Money Manager jest osobistym oprogramowaniem, dzięki któremu użytkownik może sprawnie zarządzać swoimi finansami. Tej popularnej i darmowej aplikacji używa już wiele osób na całym świecie, a swoje uznanie zdobyła całkiem zasłużenie.

W swojej podstawowej funkcji program ten pomaga zorganizować każdy rodzaj finansów, oferując przy tym użytkownikowi przejrzyste zestawienie wydatków – czyli tego gdzie, kiedy i na co dane pieniądze się rozeszły, lub gdzie są teraz (np. lokata).  W skrócie więc Money Manager to potrzebne narzędzie, które pozwala mieć oko na stan finansów użytkownika.  To oprogramowanie typu open source można pobrać w dziale download.


Darmowy program Money Manager obsługuje sprawdzanie stanu kont, oszczędności i stanu funduszy na karcie kredytowej, jak i również Debet i konta Portfolio. Interfejs w stylu Outlook  pozwala użytkownikowi mieć wgląd we wszystkie oszczędności i wszystkie konta. To złożona, lecz nietrudna w obsłudze aplikacja, której pobranie jest możliwe w dziale download. Pobierz darmowy Money Manager i ciesz się w zamian ze szczegółowej kontroli finansów i ich przejrzystego zestawienia. 

Dzięki Money Manager możesz także przenosić pieniądze między swoimi kontami, utworzyć oddzielne profile dla wszystkich typów twojej działalności, aby najlepiej zorganizować opcje dotyczące Twoich dochodów i wydatków. To i więcej oferuje program Money Manager.


Pobierz i zaufaj Money Manager aby zapanować nad domowym budżetem i rozsądnie zaplanować swoje inwestycje.  

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • KPiR Książka Przychodów i Rozchodów

  KPiR to specjalistyczny, ale jednocześnie prosty w obsłudze program służący do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • WF-FaKir

  WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Money Manager Ex 0.9.4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie