Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Księga 7.1

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Zakład Inforamtyki Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 5,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 861

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Księga 7.1

Program KSIĘGA to komputerowa Księga Przychodów i Rozchodów przeznaczona dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i spółek cywilnych.

Mogą z niej także korzystać pozostałe osoby fizyczne. Dzięki automatyzacji obliczeń, funkcji importowania danych i innym licznym ułatwieniom, księgę może obsługiwać każdy, bez konieczności korzystania z usług biur rachunkowych. Księga jest w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami.
Program umożliwia:
dokonywanie wpisów w księdze
wydruk poszczególnych stron księgi,
informację o dochodach i kosztach,
automatyczny import sprzedaży i zakupów z programu Faktura firmy PI Zakład Informatyki,
automatyczny import z programu Ewidencja przebiegu pojazdu,
automatyczny import kosztów amortyzacji z programu środki Trwałe, tworzenie deklaracji PIT 5,
prowadzenie katalogu kontrahentów, wspólnego z innymi modułami.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Druki IPS mini

  Druki IPS mini to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy co jakiś czas wypełniają różnego rodzaju druki. W bazie danych dostępne jest nieco ponad 4000 wzorów formularzy. Druki IPS mini jest całkowicie bezpłatny.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Księga 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie