Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsH Księga Handlowa 2.15 B

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.06.2014
Rozmiar: 120.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 76

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KsH Księga Handlowa 2.15 B

KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie. Mamy więc tutaj do czynienia między innymi z obsługą e-Deklaracji, rozrachunków, rozliczeń z kontrahentami oraz możliwością generowania raportów oraz zestawień. Jedną z opcjonalnych funkcji jest mechanizm ułatwiający księgowania w postaci szablonów księgowania. Dzięki niemu możemy zaksięgować w krótkim czasie nawet do 400 faktur na godzinę.

Do podstawowych funkcjonalności programu KsH Księga Handlowa należą:

- obsługa systemu e-Deklaracji,
- funkcje ułatwiające zarządzanie rozrachunkami z kontrahentem,
- szablony księgowe pozwalające na szybkie księgowanie faktur,
- współpraca z innymi programami firmy Varico,
- automatyczne obliczanie deklaracji VAT,
- sporządzanie wybranych dokumentów operacji bankowych,
- możliwość prowadzenia struktury zakupów,
- możliwość rozliczania samochodów prywatnych,
- ewidencja przebiegów samochodów służbowych,
- aktualna lista kodów tytułów ubezpieczenia,
- funkcja pozwalająca odliczyć 50% VAT z wydatków na samochód.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsH Księga Handlowa 2.15 BAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie