Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsH Księga Handlowa 2.15 B

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.06.2014
Rozmiar: 120.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 74

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KsH Księga Handlowa 2.15 B

KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie. Mamy więc tutaj do czynienia między innymi z obsługą e-Deklaracji, rozrachunków, rozliczeń z kontrahentami oraz możliwością generowania raportów oraz zestawień. Jedną z opcjonalnych funkcji jest mechanizm ułatwiający księgowania w postaci szablonów księgowania. Dzięki niemu możemy zaksięgować w krótkim czasie nawet do 400 faktur na godzinę.

Do podstawowych funkcjonalności programu KsH Księga Handlowa należą:

- obsługa systemu e-Deklaracji,
- funkcje ułatwiające zarządzanie rozrachunkami z kontrahentem,
- szablony księgowe pozwalające na szybkie księgowanie faktur,
- współpraca z innymi programami firmy Varico,
- automatyczne obliczanie deklaracji VAT,
- sporządzanie wybranych dokumentów operacji bankowych,
- możliwość prowadzenia struktury zakupów,
- możliwość rozliczania samochodów prywatnych,
- ewidencja przebiegów samochodów służbowych,
- aktualna lista kodów tytułów ubezpieczenia,
- funkcja pozwalająca odliczyć 50% VAT z wydatków na samochód.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • SYMFONIA Finanse i Księgowość

  SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 to kompleksowy system do obsługi wszelkich aspektów księgowych firmy każdej wielkości. Cechuje go olbrzymia wszechstronność oraz elastyczność w przystosowaniu do potrzeb użytkownika.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • Kreator Pism

  Kreator Pism to świetna aplikacja przeznaczona dla każdego kto potrzebuje przygotować pismo urzędowe już podobne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsH Księga Handlowa 2.15 BAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie