Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsH Księga Handlowa dla Windows 1.20.A

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.04.2011
Rozmiar: 31 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 232

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KsH Księga Handlowa dla Windows 1.20.A

KsH® Księga Handlowa to profesjonalne rozwiązanie dla dojrzałych firm z sektora MSP, umożliwiające prowadzenie kompleksowej księgowości, a w tym m.in. obsługę deklaracji podatkowych i ZUS, szybkie księgowanie za pomocą szablonów księgowania oraz prowadzenie rozrachunków. Użytkownik ma także możliwość spersonalizowania planu kont  oraz zdefiniowania ich typów.

KsH® jest wyposażony w moduły: Kasa i bank, Zarządzanie Kadrami, Obsługa środków trwałych oraz Obsługa e-Deklaracji.
Program współpracuje z systemami bankowymi, innymi programami księgowymi (m.in. ObSp Obsługa Sprzewdaży, Pakiet MS Office, Płatnik), a nowoczesne wydruki graficzne mogą zostać sporządzone przy użyciu dowolnej drukarki atramentowej lub laserowej.

­Certyfikat___pl

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • Druki IPS mini

  Druki IPS mini to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy co jakiś czas wypełniają różnego rodzaju druki. W bazie danych dostępne jest nieco ponad 4000 wzorów formularzy. Druki IPS mini jest całkowicie bezpłatny.

 • WF-KaPeR

  WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsH Księga Handlowa dla Windows 1.20.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie