Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsH Księga Handlowa dla Windows 1.20.A

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.04.2011
Rozmiar: 31 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 223

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KsH Księga Handlowa dla Windows 1.20.A

KsH® Księga Handlowa to profesjonalne rozwiązanie dla dojrzałych firm z sektora MSP, umożliwiające prowadzenie kompleksowej księgowości, a w tym m.in. obsługę deklaracji podatkowych i ZUS, szybkie księgowanie za pomocą szablonów księgowania oraz prowadzenie rozrachunków. Użytkownik ma także możliwość spersonalizowania planu kont  oraz zdefiniowania ich typów.

KsH® jest wyposażony w moduły: Kasa i bank, Zarządzanie Kadrami, Obsługa środków trwałych oraz Obsługa e-Deklaracji.
Program współpracuje z systemami bankowymi, innymi programami księgowymi (m.in. ObSp Obsługa Sprzewdaży, Pakiet MS Office, Płatnik), a nowoczesne wydruki graficzne mogą zostać sporządzone przy użyciu dowolnej drukarki atramentowej lub laserowej.

­Certyfikat___pl

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • WF-FaKir

  WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsH Księga Handlowa dla Windows 1.20.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie