Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsH Księga Handlowa 2.14.A

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.12.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 91.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 88

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis KsH Księga Handlowa 2.14.A

KsH Księga Handlowa to program stworzony przez firmę Varico, który umożliwia użytkownikowi poprawne prowadzenie tzw. pełniej księgowości. Aplikacja pozwala między innymi na stworzenie dowolnego planu kont lub zaadaptowanie jednego z dostępnych wzorów.

Do podstawowych funkcjonalności KsH należą między innymi prowadzenie struktury zakupów, szybkie księgowanie za pomocą dostępnych szablonów, prowadzenie ewidencji transakcji VAT (krajowe oraz wewnątrzwspólnotowe i pozaunijne). Nie zabrakło także możliwości obliczania deklaracji VAT-7/K oraz VAT-UE.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • WF-KaPeR

  WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

  Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów.

 • Subiekt GT

  Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsH Księga Handlowa 2.14.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie