Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.13.A

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.12.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 84.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 108

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.13.A

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów to profesjonalny program, który umożliwi użytkownikowi prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów oraz wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS.

Mamy tutaj także do czynienia z możliwością obsługi środków trwałych i ewidencjonowania rejestru VAT zakupów i sprzedaży. Narzędzie to jest nieodzowne do poprawnego prowadzenia księgowości tak w mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Całość dodatkowo, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosta w obsłudze.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Środki Trwałe

  Program Środki Trwałe polskiego producenta SILVERCODERS to niezwykle przydatne narzędzie, które ułatwi pracę w niemal każdej firmie. Przechowuje on informacje na temat przedmiotów, wliczając w to wszystkie środki trwałe i wartości niematerialne oraz prawne.

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • VATowiec

  VATowiec 3.88 to – jak nazwa sugeruje – aplikacja przeznaczona dla osób, które płaca podatek VAT, a więc firm, biur czy przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, zawierając wiele użytecznych modułów.

 • RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.13.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie