Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.13.A

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Varico
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.12.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 84.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 113

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.13.A

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów to profesjonalny program, który umożliwi użytkownikowi prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów oraz wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS.

Mamy tutaj także do czynienia z możliwością obsługi środków trwałych i ewidencjonowania rejestru VAT zakupów i sprzedaży. Narzędzie to jest nieodzowne do poprawnego prowadzenia księgowości tak w mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Całość dodatkowo, dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim jest niezwykle prosta w obsłudze.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • SYMFONIA Finanse i Księgowość

  SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 to kompleksowy system do obsługi wszelkich aspektów księgowych firmy każdej wielkości. Cechuje go olbrzymia wszechstronność oraz elastyczność w przystosowaniu do potrzeb użytkownika.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • KPiR Książka Przychodów i Rozchodów

  KPiR to specjalistyczny, ale jednocześnie prosty w obsłudze program służący do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.13.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie