Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Infor System Kpir

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: dGCS S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 400

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Infor System Kpir

Infor System KPiR to aplikacja biurowa, stworzona przez firmę wyspecjalizowaną w tego typu oprogramowaniu. Została ona stworzona z myślą o firmach działających w ramach uproszczonej księgowości. Mamy tu wszystko, co tylko od tego typu programu można sobie zażyczyć – od ewidencji zakupów po cykliczne raportowanie. Można wykonać download Infor System KPiR z tej strony – jest to wersja demo, dzięki której możemy używać aplikacji przez okres 30 dni. Czego można spodziewać się po pobraniu pliku?

Mamy tu wszystkie opcje związane z nabywaniem i sprzedażą towarów oraz usług. Jako że Infor System KPiR pomyślana jest pod kątem jak największego komfortu użytkownika, mamy tu możliwość zdefiniowania własnych wzorców do księgowania, automatyczne wykonywanie remanentów, a także rozliczanie akcyzy. Jak wspomniano, jest tu także moduł odpowiedzialny za raportowanie wszystkich wydarzeń. Nie obędzie się również bez bazy danych – wszelkie informacje o kontrahentach zostają zapisane i są gotowe do ponownego użycia w kolejnych wystawianych dokumentach.

Jako że wydano Infor System KPiR po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Z pewnością możliwość sporządzenia w aplikacji deklaracji VAT, CIT i PIT pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Warto dodać, Infor System KPiR jest częścią całej serii aplikacji, w skład której wchodzą także Infor System Ksiega Handlowa, Magazyn Biznes oraz Płace. Są one również dostępne do pobrania na naszych stronach w wersjach demonstracyjnych. A pełne wydanie każdej z nich, w tym Infor System KPiR, można nabyć bezpośrednio u producenta. Cena za licencję na 3 stanowiska to wydatek ponad 400 złotych.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Kreator Pism

  Kreator Pism to świetna aplikacja przeznaczona dla każdego kto potrzebuje przygotować pismo urzędowe już podobne.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Infor System KpirAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie