Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DRUKI IPS za rok 2011

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Data modyfikacji: 04.01.2012
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 56957

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DRUKI IPS za rok 2011

Program Druki IPS jest przeznaczony dla wszystkich instytucji sporadycznie wypełniających i drukujących różnego rodzaju formularze. Druki IPS zawiera większość formularzy, które zostały opracowane przez dewelopera. Są to:
US - Urząd skarbowy,
ZUS - Zakład Ubezpieczeń Społecznych,
GUS - Urząd statystyczny,
Finansowo - księgowe,
Przelewy, przekazy, dowody wpłaty,
Różne,
Bankowe,
Sądowe,
PFRON,
Pracownicze,
Agencje Rolne,
Organa egzekucyjne,
Dla lekarzy,
Środowiskowe,
KRUS
oraz
Państwowa Inspekcja Sanitarna.
Program działa bez problemu pod praktycznie wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows.

Użytkowanie programu jest bezpłatne, opłacie podlega wyłącznie pobranie pliku instalacyjnego (opłata wynosi 5 zł + VAT <6 zł 15 gr z VAT>). Po pobraniu programu Druki IPS należy pobrać potrzebne wzory formularzy z zakładki - Moduły Formularzy.

Uwaga! Autor programu reprezentowany przez Przedsiębiorstwo Informatyczne IPS ani pośrednicy publikujący program DRUKI IPS nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z jego użytkowania. Rozpowszechnianie programów i modułów formularzy na stronach internetowych i CD-ROM za pisemną zgodą IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne. Pobranie i zainstalowanie oprogramowania jest akceptacją powyższych warunków.

Producent zachęca również do dokonywania dobrowolnych wpływ, przeznaczanych następnie na rozwój aplikacji). Udostępnia następujące numery telefonów do dokonywania wpłat: numer 7936 - 10,98 zł, 7636 - koszt SMS 7,32 zł lub 7255 - koszt SMS 2,44 zł.


­Certyfikat___pl

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Ala - księgowość uproszczona

  Ala - księgowość uproszczona to aplikacja, która z pewnością przyda się w każdej firmie. Jest to program do prowadzenie prostej księgowości.

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DRUKI IPS za rok 2011

dodał: ~tesik77 , 13.07.2009

druki super, ale dlaczego na wydruku ewidencji ST widać same sumy nie widać wpisanych danych

dodał: ~dorata , 13.02.2009

wypełnianie bez obawy, że US wezwie do korekty.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie