Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Druki IPS mini 1.1

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.10.2013
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1776

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Druki IPS mini 1.1

Druki IPS mini to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy co jakiś czas wypełniają różnego rodzaju druki. W bazie danych dostępne jest nieco ponad 4000 wzorów formularzy. Druki IPS mini jest całkowicie bezpłatny. Niemniej jednak autorzy oprogramowania namawiają do dobrowolnych dotacji na rzecz Fundacji Nasza Szkoła.

Całość jest dodatkowo opatrzona prostym w obsłudze, polskim menu, które znacznie ułatwi pracę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Warto dodać, że program pracuje w środowisku Microsoft Windows. Program ponadto dostępny jest także w wersji portable - umożliwia ona instalacje oprogramowania na dyskach przenośnych i korzystanie z niego na dowolnym komputerze, bez konieczności każdorazowej reinstalacji.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • Ramzes Ryczałt

  Aplikacja Ramzes Ryczałt wchodzi w skład pakietu Ramzes. Ten stworzony został specjalnie z myślą o pomocy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Subiekt GT

  Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność.

 • VATowiec

  VATowiec 3.88 to – jak nazwa sugeruje – aplikacja przeznaczona dla osób, które płaca podatek VAT, a więc firm, biur czy przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, zawierając wiele użytecznych modułów.

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Druki IPS mini 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie