Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ala - mała księgowość 2.4.4.8

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: STREAM soft s.j.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 18,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1853

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Ala - mała księgowość 2.4.4.8

Ala to program, z którego możliwości korzystają firmy, prowadzące księgowość samodzielnie oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy.

Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na prostotę, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy.

Wersja MINI
Program dla firmy jednoosobowej, prowadzącej podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów lub Ewidencję Przychodów, nie będącej płatnikiem VAT-u.
Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ewidencji Przychodów, z możliwością wprowadzania zapisów w kilku miesiącach. Chronologiczne uporządkowanie wpisów - możliwość księgowania przed skompletowaniem wszystkich dokumentów.
Rozliczanie podatku dochodowego dla jednego właściciela, z możliwością wprowadzenia dowolnej ulgi zawartej w deklaracji PIT-5(L), PIT-5(k). Możliwość uwzględnienia udziałów w innych firmach. Wydruk deklaracji PIT-5(L), również na oryginalnym formularzu. Wydruk przelewu do deklaracji.
Prowadzenie kartotek kontrahentów, urzędów skarbowych, zdarzeń gospodarczych, kont i innych.
Przyjmowanie do księgi zapisów z programu fakturującego Ewa, kadrowo płacowego Aga i innych.
Miesięczne zestawienie rozliczeń dla właściciela i firmy.
Miesięczne zestawienie obrotów według rodzajów.
Współpraca z programem Przelew.
Zoptymalizowany interfejs użytkownika, umożliwiający szybkie wprowadzanie danych. Filtrowanie, szukanie. Definiowanie własnych wydruków.
Ochrona danych poprzez system haseł i praw dostępu.
Wykonywanie automatycznej kopii danych oraz kopii użytkownika.
Archiwizacja wydrukowanych deklaracji podatkowych i innych wydruków.

Wersja MIDI
Program dla firmy jednoosobowej, prowadzącej podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów lub Ewidencję Przychodów, będącej płatnikiem VAT-u.

W wersji MIDI dostępne są wszystkie opcje z wersji MINI oraz opcje dodatkowe:
Prowadzenie rejestru VAT z możliwością automatycznego wprowadzania zapisów do księgi.
Generowanie rejestru VAT przy dodawaniu zapisu do księgi/ewidencji. Kojarzenie zapisu rejestru VAT z zapisem w książce/ewidencji.
Rozliczenie firmy i podatku VAT oraz wydruk deklaracji VAT-7,VAT-7K również na oryginalnym formularzu. Wydruk przelewu do deklaracji.
Przyjmowanie do rejestrów VAT zapisów z programu fakturującego Ewa i innych.
Możliwość rozliczenia transakcji wewnątrzwspólnotowych VAT-UE z załacznikami A i B.

Wersja MAX
Program dla dwóch firm wieloosobowych, prowadzących podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ewidencję Przychodów, będących płatnikami VAT-u.

W wersji MAX dostępne są wszystkie opcje z wersji MINI i MIDI oraz opcje dodatkowe:
Prowadzenie kartotek właścicieli firm.
Rozliczanie podatku dochodowego, również dla wielu właścicieli, z uwzględnieniem ich udziałów w innych firmach oraz dowolnej ulgi zawartej w deklaracji PIT-5(L). Wydruk deklaracji PIT-5(L), również na oryginalnym formularzu. Wydruk przelewu do PIT-5(L).
Prowadzenie ewidencji środków trwałych. Amortyzacja metodą liniową, degresywną oraz sezonową. Wydruk ewidencji, tabeli amortyzacyjnej, dowodów OT i LT.
Pomocnicza ewidencja wyposażenia, z możliwością określenia osoby odpowiedzialnej.
Rejestr ewidencji przebiegu pojazdów. Możliwość zdefiniowania stałych tras. Zestawienie miesięczne wyjazdów w rozbiciu na kierowców, automatyczne wprowadzenie do księgi.
Pełna kontrola należności i zobowiązań.
Wezwania do zapłaty.
Prowadzenie kasy. Emisja dokumentów kasowych KP, KW z możliwością jednoczesnego rozliczania jednego lub wielu kredytów.
Zamykanie okresów i wydruk raportów kasowych.
Prowadzenie banku. Wprowadzanie wyciągów bankowych z możliwością jednoczesnego rozliczania jednego lub wielu kredytów.
Rozliczanie podatku VAT metodą kwartalną oraz kasową. Wydruk deklaracji VAT-7K.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • Kreator Pism

  Kreator Pism to świetna aplikacja przeznaczona dla każdego kto potrzebuje przygotować pismo urzędowe już podobne.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ala - mała księgowość 2.4.4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie