Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Sage sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2470

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów. Programy Symfonia został stworzony przez polską firmę informatyczną Sage i jest dostosowany do przepisów polskich i UE. System Symfonia dostosowuje się do swego użytkownika dzięki modyfikacji ustawień, tworzeniu dokumentów i ewidencji wielowalutowej. Szybką obsługę gwarantuje automatyczna dekretacja, wzorce dla powtarzających się operacji i zaawansowane opcje wyszukiwania. Pakiet kontroluje zgodność wykonywanych działań i chroni dane systemem haseł. Symfonia to program współpracujący z systemami Microsoft Office XP, 2003 i 2007. Firma Sage przygotowała do wyboru kilka wariantów pakietu Symfonia: Finanse i Księgowość, Analizy Finansowe, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Płace, Handel, Faktura, Mała Księgowość, e-Deklaracje. Ściągnij Symfonia – download już teraz.

Wariant pakietu Symfonia Finanse i Księgowość służy do wykonywania operacji księgowych, w tym budowania planu kont i księgowania dokumentów i tworzenia rozrachunków, rozliczeń, zestawień i sprawozdań. Symfonia Finanse i Księgowość można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez takie funkcje jak sterowanie długością roku obrachunkowego, tworzenie i modyfikacja wzorcowego planu kont, wczytanie modelu księgowego firmy oraz wiele innych. Symfonia FK pozwala na bieżąco kontrolować zobowiązania i należności poprzez prowadzeniu rozrachunków z kontrahentami, pracownikami i urzędami. Oszczędność czasu zapewnia opcja szybkiego drukowania oraz zapisu dokumentów utworzonych w Symfonia (format PDF).

Program księgowy Symfonia umożliwia tworzenie różnych typów zestawień i raportów - dziennika księgowań, deklaracji podatkowych, bilansów, rachunków zysków i strat, raportów, analiz. W programie Symfonia faktura VAT to nie problem - raport kasowy pozwala je wprowadzać z uwzględnieniem rejestrów VAT. Producenta pakietu Symfonia, firma Sage, pozwala na rozszerzenie możliwości systemu. Jednym z dodatków są „Monity w ramach płatności masowych”, który generuje zindywidualizowane wezwania do zapłat. Dodatek „Zestawienie obrotów” przeprowadza analizy pozycji bilansowych i wynikowych i pozwala przedstawiać wyniki w MS Excel. „Wiekowanie rozrachunków” ułatwia kontrolę przepływu gotówki między firmą a kontrahentami.

Licencja

Licencja, na jakiej można bezpłatnie wypróbować Symfonia to demo.

Cena

Cennik pakietu Symfonia Finanse i Księgowość Premium na rok 2010 wygląda następująco: wersja 1 firmowa - 1 970,00 PLN i 1 390,00 PLN za dodatkowe stanowisko. Wersja bez limitu firm 5 370,00 PLN oraz 1 090,00 PLN za dodatkowe stanowisko.

Wymagania systemowe

Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010 jest kompatybilna z Windows XP, Vista oraz Windows 7, wszystkie w wersjach 32 bitowych i 64 bitowych z najnowszym zestawem poprawek Service Pack. Pobierz Symfonia w wersji pl.

Wymagania sprzętowe

Procesor 1 GHz Intel Pentium/Celeron, lub AMD Athlon/Sempron lub podobny, 100 MB wolnego miejsca na twardym dysku, napęd CD-ROM w przypadku instalacji z CD, karta XGA (1024x768), mysz. Należy zainstalować Internet Explorer 6.0 lub nowszy, Adobe Acrobat Reader do odczytu formatu PDF. Przy instalacjach wielostanowiskowych konieczny jest komercyjny motor bazy danych Pervasive na 64-bitowych (x64) systemach Windows oraz na serwerach usług terminalowych.

Pobierz już teraz demo pakietu Symfonia. Zapraszamy na forum pobierz.pl, gdzie można dzielić się uwagami na tematy z dziedziny IT.
Podobne Prowadzenie księgowości

 • VATowiec

  VATowiec 3.88 to – jak nazwa sugeruje – aplikacja przeznaczona dla osób, które płaca podatek VAT, a więc firm, biur czy przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, zawierając wiele użytecznych modułów.

 • Money Manager Ex

  Money Manager - wielofunkcyjne oprogramowanie wspomagające zarządzanie finansami w domu i firmie.

 • Druki IPS mini

  Druki IPS mini to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy co jakiś czas wypełniają różnego rodzaju druki. W bazie danych dostępne jest nieco ponad 4000 wzorów formularzy. Druki IPS mini jest całkowicie bezpłatny.

 • Subiekt GT

  Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność.

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie