Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subiekt GT 1.28

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: InsERT S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.12.2009
Data modyfikacji: 11.01.2012
Rozmiar: 519,28 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7526

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Subiekt GT 1.28

Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, w której skład wchodzą Rachmistrz GT (do prowadzenia księgowości), Rewizor GT (do prowadzenia księgi handlowej), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy) oraz Gestor GT (do zarządzania relacjami z klientami). Pobierz Subiekt GT demo za darmo już teraz.

Subiekt GT oferuje pełną obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych. Pozwala on prowadzić w pełni konfigurowalną kartotekę towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży w tym walutowe) oraz kartotekę kontrahentów (w tym informacje CRM). Istnieje możliwość pełnego podziału dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze oraz zbiorcze tworzenia faktur do WZ oraz generowanie dokumentu WZ do faktury. Przy pomocy Subiekt GT można pobierać płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej a także obsługiwać zamówienia z rezerwacją towarów oraz zaliczek i przedpłat. Ściągnij wersję demonstracyjną Subiekt GT za free.

Subiekt obsługuje rachunki bankowe (złotówkowe i walutowe) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu z wyliczeniem opłat prowizyjnych, wyciągów itd. Program Subiekt prowadzi rozrachunek należności i zobowiązań oraz pozwala tworzyć zestawienia, raporty i analizy. Subiekt współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych oraz daje możliwość pełnej integracji z księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT. Zaleca się rozszerzenie możliwości Subiekt przez download dodatku Sfera, który umożliwia rozbudowę systemu sprzedaży. Dodatkowo, można poszerzyć funkcjonalność Subiekta GT poprzez pakiety - niebieski PLUS dla InsERT GT, zielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Nie należy mylić programu Subiekt GT z programem Subiekt 5 lub Subiekt 5 Euro, które są systemami sprzedażny dla DOS tego samego producenta, firmy insERT. Jeśli pragniesz jeszcze szybciej przekonać się jak działa Subiekt pobierz ze strony producenta (www.insert.com.pl) interaktywną prezentację. Aby uruchomić prezentację Subiekt GT zrób download pliku EXE i uruchom go na swym komputerze. Sprawdź możliwości Subiekt GT – darmowy plik instalacyjny wersji demo po kliknięciu w zielony przycisk.

Licencja
Licencja, na jakiej Subiekt GT jest do pobrania bezpłatnie to trial. Subiekt GT w wersji może pracować bez podania numeru licencji bez ograniczeń funkcjonalności. Jednak Subiekt GT nie jest freeware i działanie programu bez rejestracji wygaśnie po 45 dniach.

Cena
Subiekt GT - licencja na 3 stanowiska kosztuje 841,80 pln brutto. Subiekt GT w licencja oddziałowej na pracę zdalną to wydatek 366,00 pln brutto.

Wymagania systemowe
Subiekt GT jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi Microsoft: Windows 2000, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz, 256 MB pamięci RAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM do instalacji programu, Microsoft Internet Explorer 6.0, system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2000, 2005 lub 2008 (Microsoft SQL Server 2005 Express Edition dodany jest instalacyjnej płycie CD), drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków).

­Certyfikat___pl

Podobne Prowadzenie księgowości

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.

 • VATowiec

  VATowiec 3.88 to – jak nazwa sugeruje – aplikacja przeznaczona dla osób, które płaca podatek VAT, a więc firm, biur czy przedsiębiorstw. Umożliwia on prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej, zawierając wiele użytecznych modułów.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

  Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów.

 • Ryczałt

  Ryczałt jest programem pod system operacyjny Windows skierowany do firm, które rozliczają podatek dochodowy na podstawie Ryczałtu Ewidencjonowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subiekt GT 1.28Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie