Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subiekt GT 1.28

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: InsERT S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.12.2009
Data modyfikacji: 11.01.2012
Rozmiar: 519,28 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7514

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Subiekt GT 1.28

Program Subiekt GT 1.28 został stworzony z myślą obsłudze działu handlowego, sklepu, punktu usługowego lub rzemieślniczego. Program charakteryzuje funkcjonalność, intuicyjna obsługa i wszechstronność. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, w której skład wchodzą Rachmistrz GT (do prowadzenia księgowości), Rewizor GT (do prowadzenia księgi handlowej), Gratyfikant GT (system kadrowo-płacowy) oraz Gestor GT (do zarządzania relacjami z klientami). Pobierz Subiekt GT demo za darmo już teraz.

Subiekt GT oferuje pełną obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych. Pozwala on prowadzić w pełni konfigurowalną kartotekę towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży w tym walutowe) oraz kartotekę kontrahentów (w tym informacje CRM). Istnieje możliwość pełnego podziału dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze oraz zbiorcze tworzenia faktur do WZ oraz generowanie dokumentu WZ do faktury. Przy pomocy Subiekt GT można pobierać płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej a także obsługiwać zamówienia z rezerwacją towarów oraz zaliczek i przedpłat. Ściągnij wersję demonstracyjną Subiekt GT za free.

Subiekt obsługuje rachunki bankowe (złotówkowe i walutowe) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu z wyliczeniem opłat prowizyjnych, wyciągów itd. Program Subiekt prowadzi rozrachunek należności i zobowiązań oraz pozwala tworzyć zestawienia, raporty i analizy. Subiekt współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych oraz daje możliwość pełnej integracji z księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT. Zaleca się rozszerzenie możliwości Subiekt przez download dodatku Sfera, który umożliwia rozbudowę systemu sprzedaży. Dodatkowo, można poszerzyć funkcjonalność Subiekta GT poprzez pakiety - niebieski PLUS dla InsERT GT, zielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Nie należy mylić programu Subiekt GT z programem Subiekt 5 lub Subiekt 5 Euro, które są systemami sprzedażny dla DOS tego samego producenta, firmy insERT. Jeśli pragniesz jeszcze szybciej przekonać się jak działa Subiekt pobierz ze strony producenta (www.insert.com.pl) interaktywną prezentację. Aby uruchomić prezentację Subiekt GT zrób download pliku EXE i uruchom go na swym komputerze. Sprawdź możliwości Subiekt GT – darmowy plik instalacyjny wersji demo po kliknięciu w zielony przycisk.

Licencja
Licencja, na jakiej Subiekt GT jest do pobrania bezpłatnie to trial. Subiekt GT w wersji może pracować bez podania numeru licencji bez ograniczeń funkcjonalności. Jednak Subiekt GT nie jest freeware i działanie programu bez rejestracji wygaśnie po 45 dniach.

Cena
Subiekt GT - licencja na 3 stanowiska kosztuje 841,80 pln brutto. Subiekt GT w licencja oddziałowej na pracę zdalną to wydatek 366,00 pln brutto.

Wymagania systemowe
Subiekt GT jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi Microsoft: Windows 2000, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 500 MHz, 256 MB pamięci RAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM do instalacji programu, Microsoft Internet Explorer 6.0, system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2000, 2005 lub 2008 (Microsoft SQL Server 2005 Express Edition dodany jest instalacyjnej płycie CD), drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków).

­Certyfikat___pl

Podobne Prowadzenie księgowości

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • AutoHarmonogram 3

  Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut.

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • Rewizor GT 1.25

  Rewizor GT 1.25 to program przeznaczony dla księgowości. Doskonale nada się do każdej firmy, jednak nie jest to propozycja darmowa. Na naszych stronach mamy wersję trial – pozwala ona na przetestowanie programu przez określoną liczbę dni, jeśli chce się jej używać nadal, należy nabyć pełną wersję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subiekt GT 1.28Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie