Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Księga Express STD 5.1

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: TGSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2015
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Księga Express STD 5.1

Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft. Do jego podstawowych funkcjonalności należą między innymi prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, możliwość sporządzania deklaracjiPIT oraz VAT, jak również tworzenie rejestrów Zakupów VAT i Sprzedaży. Nie zabrakło tutaj także funkcji prowadzenia kartoteki kontrahentów firmy, automatycznej aktualizacji rejestrów VAT poprzez wpisy KPiR oraz prowadzenia rozliczania wspólników. Dzięki intuicyjnemu menu całość jest niezwykle przyjazna w obsłudze, co pozwoli na wygodne korzystanie nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Należy jednak podkreślić, że wersja darmowa programu Księga Express posiada kilka ograniczeń względem wersji PRO:

- brak możliwości importowania danych z GM,
- obsługa tylko jednej firmy,
- brak ewidencji wyposażenia i przebiegu pojazdów oraz wydatków,
- tylko jedna grupa kontrahentów,
- brak opcji pozwalającej na ustalanie listy pojazdów oraz ich tras przejazdów.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • SYMFONIA Finanse i Księgowość

  SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 to kompleksowy system do obsługi wszelkich aspektów księgowych firmy każdej wielkości. Cechuje go olbrzymia wszechstronność oraz elastyczność w przystosowaniu do potrzeb użytkownika.

 • KPiR Książka Przychodów i Rozchodów

  KPiR to specjalistyczny, ale jednocześnie prosty w obsłudze program służący do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.

 • Druki IPS Standard

  Druki IPS Standard to program umożliwiający zarówno wypełnianie, jak i drukowanie wszystkich dostępnych formularzy IPS. Cała baza zawiera niemal 4000 wzorów. Aplikacja powinna przypaść do gustu szczególnie tym użytkownikom, którzy w swojej pracy zmuszeni są do częstego wypełniania różnego rodzaju formularzy.

 • RAKSSQL dla Biur Rachunkowych

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie stworzone specjalnie dla biur rachunkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Księga Express STD 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie