Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Księga Express STD 5.1

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: TGSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2015
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Księga Express STD 5.1

Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft. Do jego podstawowych funkcjonalności należą między innymi prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, możliwość sporządzania deklaracjiPIT oraz VAT, jak również tworzenie rejestrów Zakupów VAT i Sprzedaży. Nie zabrakło tutaj także funkcji prowadzenia kartoteki kontrahentów firmy, automatycznej aktualizacji rejestrów VAT poprzez wpisy KPiR oraz prowadzenia rozliczania wspólników. Dzięki intuicyjnemu menu całość jest niezwykle przyjazna w obsłudze, co pozwoli na wygodne korzystanie nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Należy jednak podkreślić, że wersja darmowa programu Księga Express posiada kilka ograniczeń względem wersji PRO:

- brak możliwości importowania danych z GM,
- obsługa tylko jednej firmy,
- brak ewidencji wyposażenia i przebiegu pojazdów oraz wydatków,
- tylko jedna grupa kontrahentów,
- brak opcji pozwalającej na ustalanie listy pojazdów oraz ich tras przejazdów.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • SYMFONIA Finanse i Księgowość

  SYMFONIA Finanse i Księgowość 2011 to kompleksowy system do obsługi wszelkich aspektów księgowych firmy każdej wielkości. Cechuje go olbrzymia wszechstronność oraz elastyczność w przystosowaniu do potrzeb użytkownika.

 • VATowiec Komplet

  VATowiec Komplet to darmowy pakiet oprogramowania, który w znacznym stopniu wspomoże księgowość w naszej firmie. Ponadto pozwoli prowadzić obsługę magazynu oraz sprzedaż.

 • Symfonia Finanse i Księgowość Premium 2010

  Symfonia jest systemem programów przeznaczonych do pomocy w zarządzaniu małymi i średnimi firmach ułatwiających ewidencję, rejestrowanie zdarzeń gospodarczych i szybki dostęp do informacji potrzebnych do prowadzenia interesów.

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.

 • KsH Księga Handlowa

  KsH Księga Handlowa to program, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych operacji księgowych wykonywanych w firmie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Księga Express STD 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie