Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoHarmonogram 3 3

Kategoria: Prowadzenie księgowości
Producent: Neuron
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 68

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis AutoHarmonogram 3 3

Jeśli masz firmę, która korzysta z floty aut to powinien cię zainteresować program o nazwie Auto Harmonogram. Jego wydawcą jest polska firma Neuron. Całość doskonale wspomaga planowanie czynności związanych z okresową eksploatacją posiadanych aut. Proste w obsłudze menu nie powinno przysporzyć problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Po wprowadzeniu w odpowiednich polach wszystkich danych dotyczących pojazdów (terminy przeglądów okresowych, daty płatności obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia auto casco, wymiany poszczególnych części eksploatacyjnych, itp).  Auto Harmonogram, korzystając ze stworzonej przez nas bazy danych może powiadamiać nas o zbliżających się terminach wykonania danej czynności. Dzięki niemu już nigdy nie zapomnimy o płatnościach, czy konieczności regularnych wymian np. oleju bądź klocków hamulcowych. Wersja testowa pozwala korzystać z programu bez ograniczeń czasowych, jednak w tym przypadku możemy wprowadzić dane jedynie dwóch pojazdów.

Podobne Prowadzenie księgowości

 • Ramzes Amortyzacja

  Do podstawowych funkcjonalności Ramzes Amortyzacja należy między innymi ewidencja środków trwałych i naliczanie różnego rodzaju odpisów amortyzacyjnych.

 • Kreator Pism

  Kreator Pism to świetna aplikacja przeznaczona dla każdego kto potrzebuje przygotować pismo urzędowe już podobne.

 • Ramzes PKPiR

  Ramzes PKPiR to jedna z profesjonalnych aplikacji wchodzących w skład pakietu Ramzes, który został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 • Księga Express STD

  Księga Express STD to darmowa wersja programu służącego do księgowania, którego wydawcą jest firma TGSoft.

 • RP Rozliczenie Płac

  RP Rozliczenie Płac to program kadrowo-płacowy, który doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoHarmonogram 3 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie