Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+ 1.0

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: Software Projekt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.12.2013
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 76

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+ 1.0

Nie od dziś wiadomo, że różnego rodzaju szkolenia specjalistyczne poprawiają jakość pracy, motywują pracowników i podnoszą ich kwalifikacje. Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+. Pomoże on w efektywnej organizacji szkoleń dla danego działu/pracownika. Całość umożliwia między innymi prowadzenie katalogu szkoleń oraz firm szkoleniowych, rozdzielanie budżetu przeznaczonego na szkolenia pomiędzy pracowników/działy oraz dokładne planowanie przyszłych szkoleń. Mamy tutaj do czynienia z uwzględnieniem wielu czynników: czas szkolenia, termin, koszt, miejsce.

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+  to przede wszystkim oszczędność czasu oraz optymalizacja kosztów przy maksymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów. Warto dodać, że program nie zajmuje wiele miejsca w systemie i może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach. Ponadto intuicyjne, polskie menu jest na tyle proste w obsłudze, że nie powinni mieć z nim problemów nawet początkujący użytkownicy.

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.

 • SYMFONIA Kadry i Płace Premium

  SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 to program pozwalający obsługę płac i informacji kadrowych.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+ 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie