Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2012

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: Sage sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.01.2010
Data modyfikacji: 20.07.2012
Rozmiar: 98.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4443

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2012

SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010  to program pozwalający obsługę płac i informacji kadrowych. Jest to program kadrowo-płacowy dla firm małych i średnich, pozwalający sprawnie obliczać płace, planować i sprawdzać czas pracy oraz prowadzić dokumentację kadrowo-płacową. Program Symfonia Kadry i Płace pomaga rozliczać się z ZUS i Urzędami Skarbowymi zgodnie z obowiązującym przepisami. SYMFONIA Kadry i Płace pozwala na start i wdrożenie dzięki systemowi szkoleń i konsultacji – szczegóły na sage.com.pl. Wypróbuj SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 – pobierz za darmo.

Symfonia to program kadrowy, który można łatwo zaadoptować do wymagań firmy. Pracę z programem można rozpocząć w dowolnym momencie roku. Program Symfonia Kadry i Płace ułatwia zastosowanie gotowych składników i systemów wynagrodzeń oraz definiowania: własnych elementów płacowych, składników wynagrodzeń, danych kadrowych, dowolnego systemu wynagrodzeń, wielu rodzajów list płac oraz dowolnych okresów rozliczeniowych. Symfonia to program pozwalający grupować pracowników według dowolnych kryteriów i uwzględniać w czasie rozliczania różne rodzaje umów oraz wszystkie rodzaje dodatków. Wypróbuj SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 za darmo już teraz.

SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 pl służy do ewidencji kadrowo-płacowych. Wspomaga on ewidencjonowanie danych o zatrudnieniu, informacji z umów i jej zbiorową i indywidualną edycję. W Symfonii można planować koszty i czas pracy na wiele miesięcy wprzód. Program Kadry i Płace przypomina o zbliżających się terminach, np.: badań lekarskich. Program pozwala automatycznie: naliczać płace z uwzględnianiem składników okresowych, wyliczać staże urlopowe, urlopy, rozliczać pożyczki, tworzyć przelewy,  rozliczać umowy cywilnoprawne. SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 download demo za free – kliknij zielony przycisk pod tekstem.

System kadrowo płacowy Symfonia pozwala rozliczać się Urzędem Skarbowym i ZUS: wypełniać comiesięczne deklaracje, zaświadczenia i roczne rozliczenia (w tym druki PIT), sporządzać wydruki przelewów, rozliczać składki, przesyłać dane do programu Płatnik. Symfonia pomaga zbierać dane do zestawień statystycznych, tworzy dokumenty kadrowe w MS Word, pozwala szybko weryfikować informacje o pracownikach oraz archiwizować dokumenty w PDF. Bezpieczeństwo gwarantuje ograniczenie dostępu do programu, oraz możliwość utajnienia danych. Symfonia i  program finansowo-księgowy są w pełni zintegrowane. Integracja jest bezpośrednia lub pośrednia (przesyłanie danych poleceniem księgowania przez plik) do programu Finanse i Księgowość Systemu Symfonia oraz Finanse i Księgowość Systemu Forte. Daje to możliwość łatwego ustawiania księgowań z jednego miejsca w programie oraz rozksięgowania wynagrodzeń. Oprogramowanie księgowe Symfonia Księgowość i Finanse można pobrać także za darmo w naszym serwisie.

Licencja i cena
Licencja, na jakiej można pobrać za darmo SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 to trial. Firma Sage posiada w swej ofercie różne programy kadrowe, płacowe i księgowe. Pełny cennik poszczególnych segmentów w rożnych wersjach jest do wglądu na stronie producenta "sage.com.pl/male-i-srednie/cennik"

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilna jest SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010: Vista, XP i 7. SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 wspiera Windows 7 i Vista w wersji 32- i 64-bitowej. SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 na Linux i Mac nie jest dostępna.

Wymagania sprzętowe
Procesor powyżej 1 GHz Intel Pentium/Celeron lub AMD Athlon/Sempron lub inny kompatybilny, 100 MB wolnego miejsca na twardym dysku, napęd CD-ROM do instalacji z CD, karta XGA (1024x768). Najnowsza SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 do pobrania już teraz. Ściągnij inne programy kadrowo-płacowe i program księgowy z działu Firma.

­Certyfikat___pl

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.

 • Kadrowiec

  Kadrowiec to aplikacja wspomagająca zarządzanie kadrami. Umożliwia prowadzenia kartotek osobistych oraz sortowanie i eksportowanie zawartych w nich danych.

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie