Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SuperPłace 1.69.02

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: ANZASOFT - Andrzej Załęski
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 15.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2156

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SuperPłace 1.69.02

SuperPłace jest kompletnym rozwiązaniem kadrowo-płacowym dla każdej firmy, w pełni zintegrowanym z programem Płatnik.

Został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić rejestrację kompletnych danych dotyczących rozliczenia firmy z zatrudnionymi, ZUS, GUS, NFZ, PFRON oraz urzędem skarbowym,  zautomatyzować wszelkie możliwe do zautomatyzowania czynności przy tworzeniu i rozliczaniu list płac, zapewnić weryfikację wprowadzanych danych, zachować elastyczność wobec zmieniającego się prawa.


Podstawowe realizowane funkcje to m.in.: automatyzacja tworzenia i weryfikacja dowolnych list płac i rozliczeń, m.in.: (wynagrodzenia, świadczenia, zasiłki, przerwy, potrącenia, umowy cywilno-prawne, kontrakty menedżerskie oraz wiele innych), definiowanie dowolnych zasad podlegania i proporcji finansowania składek ZUS w podziale między pracownika, pracodawcę, budżet i PFRON, automatyzacja rozliczeń poprzez formuły płacowe i rozliczeniowe oraz kalendarze, prowadzenie kartotek dla zatrudnionych, rejestru umów cywilnoprawnych, oraz emisja i zapis dokumentów kadrowych, deklaracje PIT-4, 8A, 8B, 11, 40, R - ciągła aktualizacja, sprawozdania GUS Z-03 oraz Z-06 - ciągła aktualizacja, a także ponad 40 dodatkowych raportów. Program umożliwia eksport/import do/z programu Płatnik.

SuperPłace jest nowoczesnym rozwiązaniem kadrowo-płacowym, w którym podstawowym pojęciem jest lista płac/rozliczenie, oznaczające nie tylko standardową listę płac z wynagrodzeniem zasadniczym, czy premią, ale również jakiekolwiek rozliczenie z ZUS czy urzędem skarbowym, niekoniecznie związane z wypłatą dla zatrudnionego. W ten sposób można rozliczać wszystko: od wynagrodzeń, poprzez umowy cywilnoprawne, aż do rozliczeń z ZUS z tytułu zasiłków macierzyńskich i wychowawczych, które przecież ze standardowymi listami płac nie mają nic wspólnego i oznaczają w praktyce przejęcie przez pracodawców rozliczeń historycznie dokonywanych wyłącznie przez ZUS. Wprowadzając nową listę płac można dowolnie wybrać jej rodzaj i dopisać do niej zatrudnionych.


Uwaga!
Program w wersji demonstracyjnej jest w pełni funkcjonalny przez okres 60 dni.

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • SYMFONIA Kadry i Płace Premium

  SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 to program pozwalający obsługę płac i informacji kadrowych.

 • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+

  Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń w naszej firmie, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+.

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SuperPłace 1.69.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie