Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RP Rozliczenie Płac 2.13.A

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: Varico
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 90.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 54

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RP Rozliczenie Płac 2.13.A

Kolejnym programem w ofercie firmy Varico, który z pewnością przyda się w każdej firmie jest RP Rozliczenie Płac. To typowe oprogramowanie kadrowo-płacowe, które dzięki intuicyjnemu menu w języku polskim oraz jasno rozplanowanym opcjom pomoże użytkownikowi w obsłudze kadr w małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Dodatkowo całość niezwykle skutecznie wspomaga zarządzanie płacami, jak również wszystkimi danymi zatrudnionych pracowników.

Do podstawowych funkcjonalności aplikacji należą między innymi:

- prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie pracowników zatrudnionych tak na umowę o pracę, jak również umowę-zlecenie, umowę agencyjną oraz umowę o dzieło,
- prowadzenie spraw kadrowych nawet dla kilku firm (w zależności od posiadanej wersji),

- współpraca z popularnym programem Płatnik oraz systemem e-Deklaracje.

W najnowszej wersji poprawiony został także błąd, który mógł powodować niepoprawne naliczanie wynagrodzenia w przypadku, gdy zmianie ulegał wymiar wynagrodzenia w trakcie jednego miesiąca.

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.

 • Kadrowiec

  Kadrowiec to aplikacja wspomagająca zarządzanie kadrami. Umożliwia prowadzenia kartotek osobistych oraz sortowanie i eksportowanie zawartych w nich danych.

 • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+

  Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń w naszej firmie, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+.

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RP Rozliczenie Płac 2.13.AAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie