Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ramzes Płace 13.50

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: RAMZES Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 255.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 119

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ramzes Płace 13.50

Ramzes Płace to profesjonalne oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, wchodzące w skład pakietu Ramzes, który stanowi kompleksowe narzędzi pomocne podczas prowadzenia własnej działalności. Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

Mamy tutaj do czynienia między innymi z:

- prowadzeniem szczegółowej ewidencji pracowników,
- możliwością przygotowywania i wydruku różnego rodzaju umów oraz świadectw pracy,
- funkcją odpowiadającą za prawidłowe naliczanie wynagrodzeń (według zadanych filtrów),
- drukowaniem zaświadczeń o zarobkach,
- sporządzaniem szczegółowych list płac,
- korekt danych pracowników,

- możliwością prowadzenia rozliczeń zarówno z ZUS, jak i urzędami skarbowymi.

Ponadto nie zabrakło także możliwości prowadzenia osobnych rozliczeń właścicieli, wspólników oraz współpracowników, jak również obsługi (poza umowami o pracę) umów zlecenie i umów o dzieło. Program zapewnia kompleksową obsługę kadrową przez co pozwala na spore oszczędności. Wszystkie dane możemy także w każdej chwili w prosty sposób wyeksportować do formatu xls.

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.

 • Kadrowiec

  Kadrowiec to aplikacja wspomagająca zarządzanie kadrami. Umożliwia prowadzenia kartotek osobistych oraz sortowanie i eksportowanie zawartych w nich danych.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.

 • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+

  Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń w naszej firmie, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ramzes Płace 13.50Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie