Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KAFINER 4.80

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: USKOM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Data modyfikacji: 03.01.2012
Rozmiar: 0,34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KAFINER 4.80

KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości. Są tu także inne ciekawe funkcje, o czym można przekonać się samemu, wykonując download KAFINER 4.80 z naszej strony. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i może być stosowana bez żadnych ograniczeń zarówno w domu, jak i w biurze.

Ponieważ jest to wydanie KAFINER pl, nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą. Prócz wymienionych rzecz aplikacja pozwala także na obliczanie wypłat netto i brutto, zaliczkę podatku dochodowego, składkę zdrowotną, wyliczanie emerytury dla II i III filaru, liczenie odsetek podatkowych (od 1 marca 1993) i ustawowych (od 1 XI 1989), wyliczanie rat i odsetek kredytów bankowych w dowolnym okresie czasy, obliczanie kosztów całkowitych pracownika, itd. Jak więc widać, KAFINER przyda się każdemu działowi kadr, jak też i zwykłemu obywatelowi. Nazwa aplikacji to skrót od Kalkulator Finansowo-Emerytalny, co chyba najlepszy sposób oddaje jego przeznaczenie.

Dzięki temu programowi każdy będzie mógł bez problemów wyliczyć sobie interesujące go informacje, dotyczące emerytury, jak też i spłacania kredytu w banku. Obydwie funkcje przydadzą się większości ludzi w tym kraju, a ponieważ program jest za darmo, pozostaje nam tylko polecić pobrania go każdemu użytkownikowi, ciekawemu, ile wyniesie jego emerytura, bądź też osobie posiadającej zadłużenie w banku.

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • Kadrowiec

  Kadrowiec to aplikacja wspomagająca zarządzanie kadrami. Umożliwia prowadzenia kartotek osobistych oraz sortowanie i eksportowanie zawartych w nich danych.

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.

 • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+

  Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń w naszej firmie, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+.

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KAFINER 4.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie