Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kadry i Płace XL 6.80

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: Agencja "tomasens" S.C.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1265

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kadry i Płace XL 6.80

Kadry i Płace XL służy do obsługi całość zagadnień związanych z kadrami i płacami w firmie. Współpracuje z Płatnikiem ZUS.

Głównym zadaniem programu jest maksymalne ułatwienie całości prac związanych z rozliczeniem czasu pracy i wynagrodzeń pracowników, obliczenie podatków i koniecznych ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych oraz rozliczenie kosztów pracy w firmie.

Zestawienie statystyczne informuje, że program obsługuje przeszło 80 różnego rodzaju zadań i funkcji pomocniczych, a zawarta w nim szczegółowa instrukcja - pomoc kontekstu pracy, to ponad 160 stron tekstu, który stanowi podręcznik księgowości i informatyki w zakresie obsługiwanych zadań.

Wszelkie funkcje działania programu projektowaliśmy z myślą o jak najprostszym rozwiązaniu, a równocześnie staraliśmy się zrobić go odpornym na niewątpliwe przyszłe zmiany przepisów polskiego prawa w tym złożonym temacie. W pomocy kontekstowej programu - przy opisie funkcji - procedur programu, oprócz wiadomości podstawowych związanych z działaniem programu, załączamy „wyjaśnienia szczegółowe", gdzie staramy się przedstawić i umotywować podjęte decyzje związane z takimi, czy innymi rozwiązaniami projektu pracy programu.

Program jest ukierunkowany na małe i średnie firmy i pod tym kątem jest rozwiązywany interfejs użytkownika. Chodzi o to, że inaczej projektuje się "duże systemy komputerowe", które mają pracować w wielkich firmach, obsługujących wiele "zadań", a co ważniejsze mają być używane przez wiele specjalistycznych działów firmy (najprościej wyjaśniając: księgowość, produkcja, zapasy magazynowe itd..), a inaczej, gdy program ma obsługiwać jedna osoba, a do tego "raz w miesiącu".

Naszą ambicją było takie zaprojektowanie modułu Kadry i Płace XL, aby w typowej sytuacji, bez przypadków szczególnych, użytkownik mógł (po wpisaniu odpowiednio danych zatrudnionych pracowników) poprzez uruchomienie kilku funkcji - przygotować ewidencje płac kolejnego miesiąca i jej wszelkie rozliczenia w kosztach firmy, w US i ZUS. .

Zgodnie z założeniami programów Systemu XL, użytkownik ma możliwość indywidualizacji wszelkich drukowanych przez program dokumentów. Wszelkie szczegółu opisane są w kontekstowej instrukcji obsługi programu.

Uwaga!
Do poprawnej pracy programu niezbędna jest aplikacja Microsoft Excel w wersji 95 lub nowszej.


Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+

  Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń w naszej firmie, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • SYMFONIA Kadry i Płace Premium

  SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 to program pozwalający obsługę płac i informacji kadrowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kadry i Płace XL 6.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie