Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kadrowiec 2.83

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: Piotr Kowaluk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 5,89 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1137

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kadrowiec 2.83

Kadrowiec to aplikacja wspomagająca zarządzanie kadrami. Umożliwia prowadzenia kartotek osobistych oraz sortowanie i eksportowanie zawartych w nich danych.


Kadrowiec umożliwia ponadto tworzenie raportów, obsługę płac, archiwizowanie danych, itp. Wszystkie składniki programu są w pełni definiowalne.

Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • Płatnik

  Płatnik to program w pełni obsługujący dokumenty ubezpieczeniowe, pozwalający na wymianę informacji z ZUS przeznaczony dla płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych.

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.

 • SYMFONIA Kadry i Płace Premium

  SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 to program pozwalający obsługę płac i informacji kadrowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kadrowiec 2.83Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie