Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDN OPT!MA Płace i Kadry 14.0.1

Kategoria: Programy kadrowo-płacowe
Producent: Comarch S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.07.2008
Rozmiar: 227.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1571

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CDN OPT!MA Płace i Kadry 14.0.1

CDN OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac.

Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy. Dodatkowo dedykowany moduł Biuro Rachunkowe wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi CDN ASYSTA.

Budowa modułowa gwarantuje pełną integrrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program CDN OPT!MA można rozbudowywać o kolejne elementy.

Moduł Płace i Kadry - operacje seryjne usprawniają ewidencję pracowników, oraz przyspieszają wyliczanie wynagrodzeń. Moduł prowadzi rozliczenia z ZUS oraz generuje wszystkie konieczne deklaracje. Moduł Płace i Kadry Plus rozszerzony jest o obsługę firm wielooddziałowych, współpracę z rejestratorami czasu pracy oraz swobodne definiowanie składników wynagrodzeń.
Dostępne są deklaracje podatkowe PIT-11, PIT-40, IFT-1/1R, PIT-4R, PIT-8AR z możliwością wyliczenia i wysłania przelewów miesięcznych zaliczek podatku do Urzędu Skarbowego.
Moduł jest w pełni zintegrowany z najnowszą wersją programu Płatnik, przez co zapewnia wszystkie rozliczenia z ZUS.
Moduł Płace i Kadry umożliwia przygotowanie raportów dla NFZ, deklaracji INF-D i INF-D-P do PFRON, w postaci elektronicznej oraz zaimportowanie tych deklaracji do programu SOD Offline.

Moduł podstawowy (Płace i Kadry) umożliwia:

 • roczne ograniczanie podstawy składek emerytalno - rentowych
 • możliwość modyfikacji danych podatkowych: progów, kosztów uzyskania, ulg podatkowych, zaniechania podatku
 • odnotowywanie czasu pracy na trzy sposoby (w tym metoda uproszczona - wpisywanie sumarycznie czasu pracy za cały miesiąc)
 • seryjne wyliczanie wypłat w ramach danej listy płac dla wszystkich lub tylko wybranych pracowników
 • zgodne z przepisami rozliczanie różnorodnych nieobecności, m.in. zwolnień lekarskich, urlopów
 • kontrolę stopnia wykorzystania limitów nieobecności przez pracownika
 • rozliczanie wszystkich typów umów cywilno-prawnych, w tym zawieranych z cudzoziemcami
 • wyliczanie składek ZUS i deklaracji dla właścicieli
 • export/import danych kadrowych pracowników i informacji o ich czasie pracy do i z arkusza kalkulacyjnego (MS Office Excel lub Open Office Calc)
 • wydruk deklaracji podatkowych zawsze zgodnych z obowiązującymi wzorcami formularzy
 • tworzenie i przesyłanie do Płatnika formularzy zgłoszeniowych oraz deklaracji rozliczeniowych ZUS dla pracowników i właścicieli wraz z wymaganymi załącznikami
 • możliwość zaimportowania danych pracowników z programu Płatnik, co jest dużym ułatwieniem przy rozpoczynaniu pracy z CDN OPT!MA, niezależnie od tego, z jakiego oprogramowania Użytkownik korzystał wcześniej
 • podział wynagrodzenia osiągniętego przez pracownika na wypłatę gotówkową i przelew na konto bankowe
 • wyliczanie wynagrodzenia akordowego
 • system pożyczek - podział pożyczek na ratę kapitałową oraz odsetki z możliwością oddzielnego księgowania
 • sporządzanie raportów dla NFZ i deklaracji dla PFRON

Uwaga!
Plik instalacyjny zawiera wszystkie moduły pakietu CDN OPT!MA. Wersja testowa pozwala na 60 dni bezpłatnego użytkowania.


Podobne Programy kadrowo-płacowe

 • Ramzes Płace

  Ramzes Płace to przede wszystkim możliwość obliczania płac i zarządzania danymi kadrowymi zatrudnionych w naszej firmie pracowników.

 • SYMFONIA Kadry i Płace Premium

  SYMFONIA Kadry i Płace Premium 2010 to program pozwalający obsługę płac i informacji kadrowych.

 • KAFINER

  KAFINER 4.8 to doskonałe narzędzie dla każdego biura i firmy, które znacznie pomoże w prowadzeniu działu kadr. Jest to kalkulator finansowo-emerytalny, pozwalający na wyliczenie wielu istotnych rzeczy, jak na przykład wysokość składki ZUS, wielkość kredytu bankowego czy też odsetki od zaległości.

 • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+

  Aby skutecznie zarządzać systemem szkoleń w naszej firmie, warto zwrócić uwagę na darmowy program o nazwie ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI MINI PL+.

 • Aga - kadry i płace

  Aga - kadry i płace umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDN OPT!MA Płace i Kadry 14.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie