Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pełna Księgowość

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: LeftHand
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.12.2010
Rozmiar: 33.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1420

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pełna Księgowość

Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości. Dzięki temu programowi ułatwione jest fakturowanie, zarządzanie kontami, obsługa kadr i płac, czy przeprowadzanie remanentów. Tak wielkie narzędzie nie jest oczywiście darmowe, ale mamy wersję demo Pełnej Księgowości, która pozwoli na testowanie jej przez aż sześćdziesiąt dni.

W skład pakietu wchodzą moduły: zarządzania dokumentami księgowymi (obsługa dokumentów, dekretacja na kontach księgowych, generowanie zestawień VAT dla rejestrów sprzedaży, kontrolowanie płatności faktur),  plan kont (mechanizmy tworzenia kopii analitycznych, eksport planu kont do XML, pogląd obrotów), księgi handlowe (tu odnotowywana jest i tworzona każda faktura VAT, tworzone są raporty płatności i rozliczeń, generowanie not odsetkowych i inne), dekretowanie na kontach księgowych, moduł rozrachunków (dla wszystkich typów dokumentów księgowych), kadry i płace (wszystko, co związane jest z tym aspektem działalności, łącznie z generowaniem deklaracji PIT), obsługa kasy i banku, a także rozliczeń płatności kartami, moduł obsługi zamówień na towary i usługi, kartoteka magazynowa oraz moduł remanentów.

Jak więc widać, pomyślano tu o wszystkim. Oprócz tego są i inne przydatne moduły, jak choćby baza danych kontrahentów czy przedstawicieli firmy, jednak zamiast o tym czytać, lepiej po prostu spróbować. Pełna Księgowość jest bezcenną pomocą dla firm i przedsiębiorstw różnych wielkości. Polecamy ją każdemu, bowiem pomoże ona w każdym aspekcie działalności. Wersja demo programu Pełna Księgowość z pewnością skłoni do zakupu pełnego wydania. Można je nabyć bezpośrednio u producenta, firmy LeftHand.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • Invoicer

  Invoicer to program kadrowo-płacowy stworzony z myślą o pracownikach zajmujących się księgowością w firmach.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pełna Księgowość



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie