Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mikroSubiekt dla Windows 4.0

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: InsERT S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2015
Rozmiar: 280.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 55

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mikroSubiekt dla Windows 4.0

mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży. Stworzony został przede wszystkim z myślą o niewielkich firmach handlowych i handlowo-usługowych, które nie korzystają z magazynu (brak obsługi magazynowania w programie). Do głównych funkcji prezentowanego programu należy zaliczyć możliwość wystawiania wszystkich podstawowych dokumentów sprzedaży.

Nie zabrakło tutaj także opcji odpowiedzialnych za prowadzenie kartotek towarów, kontrahentów oraz usług. Na koniec w wygodny sposób możemy wygenerować róznego rodzaju raporty oraz zestawienia, które pomogą w analizie sprzedaży i podliczeniu kosztów. mikroSubiekt dla Windows to niewielki program, którego obsługa nie powinna sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom, a oferowane funkcje oszczędzą czas i znacznie ułatwią prowadzenie sprzedaży. Całość rzecz jasna dostępna jest całkowicie za darmo.

Podobne Programy do fakturowania

 • iFaktury24

  ERP iFaktury24 to nowoczesne oprogramowanie dla niewielkich (jedno lub kilkuosobowych) firm. Narzędzie to służy przede wszystkim do fakturowania, obsługi magazynu, a także prowadzenia księgowości i sklepu internetowego.

 • Faktury Express

  Faktury Express 8.25 to najnowsza wersja znanego programu do fakturowania. Faktury Express 8.25 cechuje stabilna baza danych Firebird, grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru.

 • Faktura VAT

  Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne.

 • ++Faktury 2010

  ++Faktury 2010 jest aplikacją odpowiedzialną za przeprowadzanie ewidnecji sprzedaży. Jak każdy program do fakturowania posiada wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do używania w programach tego typu

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mikroSubiekt dla Windows 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie