Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mikroSubiekt dla Windows 4.0

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: InsERT S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2015
Rozmiar: 280.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 49

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mikroSubiekt dla Windows 4.0

mikroSubiekt dla Windows w wersji 4.0 to nowoczesny, prosty w obsłudze ale jednocześnie nie oferujący zbyt wielu dodatkowych funkcji program, który służy do ewidencjonowania sprzedaży. Stworzony został przede wszystkim z myślą o niewielkich firmach handlowych i handlowo-usługowych, które nie korzystają z magazynu (brak obsługi magazynowania w programie). Do głównych funkcji prezentowanego programu należy zaliczyć możliwość wystawiania wszystkich podstawowych dokumentów sprzedaży.

Nie zabrakło tutaj także opcji odpowiedzialnych za prowadzenie kartotek towarów, kontrahentów oraz usług. Na koniec w wygodny sposób możemy wygenerować róznego rodzaju raporty oraz zestawienia, które pomogą w analizie sprzedaży i podliczeniu kosztów. mikroSubiekt dla Windows to niewielki program, którego obsługa nie powinna sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom, a oferowane funkcje oszczędzą czas i znacznie ułatwią prowadzenie sprzedaży. Całość rzecz jasna dostępna jest całkowicie za darmo.

Podobne Programy do fakturowania

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • Invoicer

  Przeznaczony dla systemów Linux Invoicer 4 to aplikacja stworzona dla księgowości wszelkiego rodzaju firm, które nie prowadzą magazynów. Choć program ten jest bezpłatny, współpracuje on z kasami fiskalnymi, jak Posnet czy Elzab.

 • mrfaktury PRO

  Program MR_FAKTURY_PRO jest zaawansowanym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm.

 • Faktura 1! Plus

  Faktura 1! Plus 5 to użyteczne narzędzie, które przyda się każdej firmie do wystawiania faktur. Mamy tu wszystko, co potrzeba aby stworzyć dokument sprzedaży. Może być to nie tylko faktura VAT, ale także rachunek, korekta poprzedniej faktury, czy też pro forma.

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mikroSubiekt dla Windows 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie