Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mFaktura Standard

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: MatSol
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 10.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 163

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mFaktura Standard

mFaktura Standard to świetna aplikacja, poznaczona dla małych i średnich firm. Posiada ona wszystkie opcje potrzebne do wystawiania faktur, przyjmowania zamówień od klientów, a także prowadzenia księgowości. To działo polskiej firmy MatSol, więc jest w całości w języku polskim, a o jej możliwościach można przekonać się, pobierając wersję demonstracyjną z naszej strony. Faktura Standard może okazać się świetną pomocą przy prowadzeniu firmy.

Program ten pozwala szybko wykonać takie operacje jak edycja klientów, wyszukiwanie kontrahentów wg kategorii, edycję towarów, wydruk listy dostępnych produktów i usług, informacje o cenach i inne. Wygodną opcją jest także możliwość druku etykiet – przygotowany jest szablon o wymiarach 52,5 mm x 29, 5 mm, który doskonale nadaje się na opakowania czy pudełka. Co się natomiast tyczy handlu, mFaktura Standard oferuje opcję szybkiego tworzenia faktury i wydruku jej lub eksportu do pliku zgodnego z Excelem lub PDF, a także wysłanie jej od razu e-mailem do kontrahenta. Dodatkowo w bazie danych pojawia się informacja o tym, czy rachunek został zapłacony. Z pewnością przyda się też opcja druku seryjnego dokumentów – na przykład wydruk kopii wszystkich faktur wystawionych w wybranym okresie.

Niestety, mFaktura Standard nie zawiera kilku opcji. Brak tu obsługi kasy fiskalnej, magazynu oraz dokumentów zakupu. Można jednak bez nich się obejść, bądź też kupić rozbudowaną wersję programu – mFaktura Magazyn – piszmy o niej na innej stronie naszego portalu, jest także jej demo do pobrania. A póki co polecamy zapoznać się z użyteczną wersją Standard.

Podobne Programy do fakturowania

 • Faktura VAT

  Każde biuro potrzebuje od czasu do czasu wystawić fakturę. Aby nie bawić się w wypisywanie ręczne, stworzono dziesiątki programów fakturujących. Jednym z nich jest Faktura VAT 2012 STANDARD. Nie jest to rzecz darmowa, jednak trudno oczekiwać, aby tak funkcjonalny program był za free.

 • Faktura VAT

  Każde biuro i każda firma potrzebują wystawiać rachunki i faktury. Robienie tego ręcznie – zwłaszcza przy większej ilości rozliczeń – może być uciążliwe, dlatego też na rynku istnieje niejeden program do faktur.

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • ILUO Faktura

  Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę handlową bądź usługową, która nie posiada gospodarki magazynowej to z pewnością zainteresuje cię oprogramowanie ILUO Faktura.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mFaktura StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie