Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mFaktura Standard

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: MatSol
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 10.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 164

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mFaktura Standard

mFaktura Standard to świetna aplikacja, poznaczona dla małych i średnich firm. Posiada ona wszystkie opcje potrzebne do wystawiania faktur, przyjmowania zamówień od klientów, a także prowadzenia księgowości. To działo polskiej firmy MatSol, więc jest w całości w języku polskim, a o jej możliwościach można przekonać się, pobierając wersję demonstracyjną z naszej strony. Faktura Standard może okazać się świetną pomocą przy prowadzeniu firmy.

Program ten pozwala szybko wykonać takie operacje jak edycja klientów, wyszukiwanie kontrahentów wg kategorii, edycję towarów, wydruk listy dostępnych produktów i usług, informacje o cenach i inne. Wygodną opcją jest także możliwość druku etykiet – przygotowany jest szablon o wymiarach 52,5 mm x 29, 5 mm, który doskonale nadaje się na opakowania czy pudełka. Co się natomiast tyczy handlu, mFaktura Standard oferuje opcję szybkiego tworzenia faktury i wydruku jej lub eksportu do pliku zgodnego z Excelem lub PDF, a także wysłanie jej od razu e-mailem do kontrahenta. Dodatkowo w bazie danych pojawia się informacja o tym, czy rachunek został zapłacony. Z pewnością przyda się też opcja druku seryjnego dokumentów – na przykład wydruk kopii wszystkich faktur wystawionych w wybranym okresie.

Niestety, mFaktura Standard nie zawiera kilku opcji. Brak tu obsługi kasy fiskalnej, magazynu oraz dokumentów zakupu. Można jednak bez nich się obejść, bądź też kupić rozbudowaną wersję programu – mFaktura Magazyn – piszmy o niej na innej stronie naszego portalu, jest także jej demo do pobrania. A póki co polecamy zapoznać się z użyteczną wersją Standard.

Podobne Programy do fakturowania

 • FAKTURY 2011 PRO

  Jak sugeruje to sama nazwa, FAKTURY 2011 PRO to aplikacja przeznaczona dla firm i biur. Współpracuje ona z wszystkimi aktualnie używanymi systemami Windows (zarówno w wersji 32, jaki 64 bity) i jak każdy program do fakturowania posiada szereg użytecznych funkcji.

 • Faktura VAT

  Program Faktura VAT w wersji PRO to aplikacja przeznaczona dla biur i firm, które potrzebują sprawnego i szybkiego narzędzia do wystawiania wszelkich dokumentów, jak na przykład faktury, noty korygujące, noty zwrotu, przelewy i tym podobne.

 • WF-Fakturka

  WF-Fakturka to prosty program przeznaczony dla niewielkich firm, wystawiających najwyżej kilkaset faktur miesięcznie, nie obsługujący magazynu. Jego zaletą jest intuicyjna obsługa.

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • EuroFaktura 3.1

  EuroFaktura 3.1 Start to darmowy program do sporządzania faktur i innych dokumentów sprzedaży.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mFaktura StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie