Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MagFak 6.56

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: USKOM
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.04.2010
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 394

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MagFak 6.56

MagFak to program magazynowo-fakturujący, który realizuje zadania związane z procesem wystawiania dokumentów sprzedaży, przelewów dla firm, osób indywidualnych i rolników. Program jest prosty w obsłudze a do wystawiania dokumentów sprzedaży nie trzeba wprowadzać kontrahentów oraz usług i towarów do kartotek. MagFak posiada szczegółową pomoc kontekstową dla każdej formatki. Jako program autorstwa polskiej firmy, MagFak posiada menu pl.

MagFak jest programem stale rozwijanym, na bieżąco dostosowywanym do zmian polskiego prawa fiskalnego. MagFak to program do fakturowania (wystawianie faktur VAT, pro-forma, faktur wewnętrzne, rachunków, wz-faktur). Daje on możliwość wystawiania dokumentów WZ, PZ, dowodów wewnętrznych, paragonów. Program tworzy przelewy i dowody wpłat do banków, ZUS i Urzędu Skarbowego. Ponadto, MagFak pozwala sporządzać: przekazy pocztowe, potwierdzenia nadania przesyłki poleconej, kartoteki  kontrahentów, towarów i usług, druków Umowa-Zlecenie, Umowa o Dzieło, dokumentów KP, kart serwisowych, zamówień dla klienta. Pobierz już teraz MagFak - download za darmo.

Program służy do przelewów i pozwala na wygodną pracę. Istnieje możliwość wystawiania duplikatów dokumentów, przeszukiwanie wystawionych dokumentów wg wielu kryteriów, poprawianie wystawionych dokumentów. Każdy dokument w MagFak można wystawić po polsku lub niemiecku i w dowolnej walucie. MagFak umożliwia obsługę sprzedaży magazynowej i poza magazynem, zestawienia zakupów, sprzedaży, przychodów, należności, kontrahentów itp., przesuwanie i kopiowanie towarów pomiędzy magazynami. MagFak jest stale rozwijany i aktualizowany, a więc, aby zapoznać się z jego pełnym i najnowszym zakresem możliwości, odwiedź stronę producenta – www.uskom.waw.pl.

Licencja
MagFak oferowany jest za darmo przez okres sześciu miesięcy. Po pół roku następuje zablokowanie drukowania faktur VAT, duplikatów i korekt dokumentów, przelewów do Banku i ZUS oraz poprawianie dokumentów. MagFak w wersji darmowej może być nadal wykorzystywany do wystawiania dokumentów pocztowych (przekazy) i do wystawiania dokumentów sprzedaży jeśli użytkownik nie jest płatnikiem VAT.

Cena
Pełna gamę możliwości MagFak za free można używać 6 miesięcy, po czym, aby korzystać ze wszystkich funkcji programu, należy zakupić  klucz licencyjny w cenie 195 PLN.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa MagFak: XP, Vista, 95, 98, ME, NT, 2000. Producent nie podaje jeszcze informacji na temat kompatybilności MagFak z Windows 7. Nie ma specjalnych wersji MagFak na Linux i Mac OSX.

Wypróbuj MagFak – pobierz klikając zielny przycisk z napisem „Pobierz teraz”. MagFak to darmowy program. Faktura VAT prosto i szybko.

Podobne Programy do fakturowania

 • Asystent Faktura

  Asystent Faktura 2013 to aplikacja umożliwiająca wystawienie faktur sprzedaży, poczynając od tych najpopularniejszych, jak np. VAT, marża czy proforma, a kończąc na tych bardziej specjalistycznych, m.in. eksportowych, korygujących czy wewnętrznych.

 • Fajny Program

  Jeżeli poszukujesz prostego, intuicyjnego i niezawodnego programu do zarządzania dokumentami firmowymi z lokalną, bezpieczną bazą danych, przetestuj Fajny Program już teraz.

 • ksara FAKTURY 2.28

  Na rynku istnieje wiele aplikacji służących pomocą sklepom, firmom i biurom. Każda tego typu placówka powinna mieć program do wystawiania faktu, który znacznie ułatwia obsługę transakcji, klientów oraz obsługę księgowości.

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • Faktura VAT

  Faktura VAT jest to program dla przedsiębiorstw będących płatnikiem VAT i jednocześnie nie prowadzących magazynu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MagFak 6.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie