Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MagFak 6.56

Kategoria: Programy do fakturowania
Producent: USKOM
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.04.2010
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 392

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis MagFak 6.56

MagFak to program magazynowo-fakturujący, który realizuje zadania związane z procesem wystawiania dokumentów sprzedaży, przelewów dla firm, osób indywidualnych i rolników. Program jest prosty w obsłudze a do wystawiania dokumentów sprzedaży nie trzeba wprowadzać kontrahentów oraz usług i towarów do kartotek. MagFak posiada szczegółową pomoc kontekstową dla każdej formatki. Jako program autorstwa polskiej firmy, MagFak posiada menu pl.

MagFak jest programem stale rozwijanym, na bieżąco dostosowywanym do zmian polskiego prawa fiskalnego. MagFak to program do fakturowania (wystawianie faktur VAT, pro-forma, faktur wewnętrzne, rachunków, wz-faktur). Daje on możliwość wystawiania dokumentów WZ, PZ, dowodów wewnętrznych, paragonów. Program tworzy przelewy i dowody wpłat do banków, ZUS i Urzędu Skarbowego. Ponadto, MagFak pozwala sporządzać: przekazy pocztowe, potwierdzenia nadania przesyłki poleconej, kartoteki  kontrahentów, towarów i usług, druków Umowa-Zlecenie, Umowa o Dzieło, dokumentów KP, kart serwisowych, zamówień dla klienta. Pobierz już teraz MagFak - download za darmo.

Program służy do przelewów i pozwala na wygodną pracę. Istnieje możliwość wystawiania duplikatów dokumentów, przeszukiwanie wystawionych dokumentów wg wielu kryteriów, poprawianie wystawionych dokumentów. Każdy dokument w MagFak można wystawić po polsku lub niemiecku i w dowolnej walucie. MagFak umożliwia obsługę sprzedaży magazynowej i poza magazynem, zestawienia zakupów, sprzedaży, przychodów, należności, kontrahentów itp., przesuwanie i kopiowanie towarów pomiędzy magazynami. MagFak jest stale rozwijany i aktualizowany, a więc, aby zapoznać się z jego pełnym i najnowszym zakresem możliwości, odwiedź stronę producenta – www.uskom.waw.pl.

Licencja
MagFak oferowany jest za darmo przez okres sześciu miesięcy. Po pół roku następuje zablokowanie drukowania faktur VAT, duplikatów i korekt dokumentów, przelewów do Banku i ZUS oraz poprawianie dokumentów. MagFak w wersji darmowej może być nadal wykorzystywany do wystawiania dokumentów pocztowych (przekazy) i do wystawiania dokumentów sprzedaży jeśli użytkownik nie jest płatnikiem VAT.

Cena
Pełna gamę możliwości MagFak za free można używać 6 miesięcy, po czym, aby korzystać ze wszystkich funkcji programu, należy zakupić  klucz licencyjny w cenie 195 PLN.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa MagFak: XP, Vista, 95, 98, ME, NT, 2000. Producent nie podaje jeszcze informacji na temat kompatybilności MagFak z Windows 7. Nie ma specjalnych wersji MagFak na Linux i Mac OSX.

Wypróbuj MagFak – pobierz klikając zielny przycisk z napisem „Pobierz teraz”. MagFak to darmowy program. Faktura VAT prosto i szybko.

Podobne Programy do fakturowania

 • Mega Fakturka

  Mega Fakturka to niezwykle prosty w obsłudze, polski program przeznaczony do fakturowania.

 • EuroFaktura 3.1

  EuroFaktura 3.1 Start to darmowy program do sporządzania faktur i innych dokumentów sprzedaży.

 • DRACO - Faktury VAT

  DRACO - Faktury VAT to aplikacja, które przyda się w każdej małej lub średniej firmie. Służy bowiem do wystawiania oraz ewidencjonowania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży zarówno w firmach usługowych, jak i usługowo-handlowych, które nie prowadzą magazynu.

 • FAKTURY 2014 PRO

  FAKTURY 2013 PRO to nowoczesne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

 • Firmowe Papiery

  W każdej firmie przyda się dobry program do fakturowania. Na rynku jest mnóstwo tego typu pozycji, czy da się jednak wybrać najlepsza z nich? Jednym z kandydatów do tego tytułu byłby z pewnością darmowy program do fakturowania Firmowe Papiery.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MagFak 6.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie